Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Figyelem! A kiválasztott...

Figyelem! A kiválasztott termék jelenleg nem elérhető számodra!-?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ezt dobálja fel mikor rendelni szeretnék egy részlet fiztésre készüléket a Yettel-nél és hiába voltam bent egy üzletbe ott csak annyit mondtak hogy otthon rendeljem meg majd

szóval az lenne a kérdésem hogy bárki találkozott már ezzel ?és ha igen mit kell ilyenkor tenni?



márc. 30. 14:40
1 2
 1/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Képtelen lennék dönteni a kettő között:

- Kiírom a gyakorira.

- Felhívom a csapatot.

Nem tudom.

márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát higyu 30 percig keresetem utána de semmi bent az üzletben simán mondták hogy lehet ,de így itthon meg ezt kaptam szoval már csak ez maradt
márc. 30. 15:08
 3/11 anonim ***** válasza:
Menj be az üzletbe és ott próbáld meg a mobilodon és ha nem megy, kérj segítséget az ügyintézőtol.
márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
milyen telefon? milyen díjcsomagod van
márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A Telekomot válaszd jobban jársz!
márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem miért online kell megrendelni miért nem az üzletben intezted
márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"bent az üzletben simán mondták hogy lehet ,"

És mi volt az oka, hogy nem rendelted meg ha már ott voltál és azt mondták hogy lehet?

Vagy hazaküldtek, hogy rendeld meg otthon, és szótfogadtál?

márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
6. vannak olyan kedvezmények, sőt készülékek amiket csak online lehet megvásárolni.
márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a dolog, a részletfizetés nem elérhető a számodra, mert régebben volt olyan, hogy nem fizetted be a számlát időben. Lehet nem mostanában, de régebben. Ha ilyen történik letiltják azokat az opciókak amik jelentős összeg későbbi megfizetését teszik lehetővé. Ugyanez igaz a telefonszámlára is, ha egy bizonyos összeget eltelefonálsz (vagy roamingolsz EUn kívül) letiltják a szolgáltatást és számlaelőleget kérnek.
márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Részletre nem veszünk telefont!
márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!