Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Proda fülhallgató applikáció?

Proda fülhallgató applikáció?

Figyelt kérdés
Adott egy proda márka bt fülhallgató, amihez nem találok appot, pl, tud sípolni, ha elhagyom, helymeghatározás. Valaki tudja esetleg honnan tölthetem le az appot?

márc. 31. 08:57
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


Itt az alany

márc. 31. 09:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a használati útmutatóban nem volt akkor sehonnam sem.


Ha még tudod akkor próbáld meg visszakapni a pénzedet!

Ha ezt te megvetted akkor jól átbasztak. Már az oldal is elég gyanus kinézetű. Idén februárban készült el az ÁSZF, hát ez is mond valamit hogy pár hónapos cég.....


Ez egy AirPods Pro koppintás, a termékjellemzők is furcsaságokat állítanak, a termékoldalon meg rosszul van befotoshoppolva a füles, látszik hogy recés a széle.


A Snapdragon 8922 chip nem létezik a Qualcomm-nál ez a chip kamu, valami gagyi kínai cucc lesz benne.


Az ANC nem zajcsökkentés hanem zajszűrés!


Az Injoinic intelligens tok az mégis mit takar? Megmondja mennyi az idő?:D Hagyjuk már ez is kamu


Zajcsökkentő szilikon mikrofon? A mikrofon nincs szilikonból!


Az akkumulátor nem acélhéjas, a gombelemek nem acélból készülnek!


Zajcsökkentő speciűlis hangszóró nem léezik a hangszóró lényege hogy hangot "ad ki"


"Támogatja a fülbe való felismerést" Ez aztán magyar mondat! :D

Inkább támogatja azt a technológiát hogy felismeri a füles ha a füledben van és ha kiveszed megállítja a lejátszást.


6 óra folyamatos lejátszást ír a termékoldal egy helyen aztán egy másik helyen meg meg 4,5 órát, inkább döntse el a füles hogy mennyit is bír valójában!



Inkább adjál hozzá a keretedhez egy tizest és ved dmeg ezt ez sokkal jobb és ráadásul EREDETI termék!

[link]

márc. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az iPhone lokátor alakalmazásában kéne megjelennie, onnan kéne látnod a fülest
márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves első. Igazából nyertem, jól is szól, sőt meglepően jól, leírást nem kaptam hozzá, ezért kérdezem itt. Amúgy tök jókat írtál, ment a pacsi. Ingyen volt, szól nem is rosszul, ennyi. Kedves második, sajnos vagy nem sajnos androidos vagyok!
ápr. 1. 14:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!