Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újratelepítettem a telefont...

Újratelepítettem a telefont és azt írja ki hogy fastboot Redmi note 5 tippek?

Figyelt kérdés
ápr. 1. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos így se kapcsol be
ápr. 1. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ezen már semmi nem fog segíteni. Olcsóbb egy újat venni, főleg ha nem vagy tisztában olyan fogalmakkal, hogy mi az az adb, bootloader, twrp, custom ROM. Mondjuk úgy, hogy ad némi humorra okot az a képernyő, amit látsz, a vörös csillagos usankás állatka félreérthetetlen fricska.:D
ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Vicces figura vagy 🙂😀💪✍️
ápr. 1. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban vicces, de őszinte. Nem tudom, hogy a te időd mennyit ér, de egy átlagemberé többet annál, hogy ezzel foglalkozzon. Szerintem az a telefon kiszolgálta a maga idejét, érdemesebb újat venni. Magadtól úgysem fogod tudni megoldani, pénzt költeni pedig már felesleges rá, egyébként innen már nem állíthatóak vissza adatok sem. Ha voltak rajta fontos adataid is, akkor húzz egy így jártál kártyát, ami igazán fontos adat valakinek, azt nem csak egy helyen tárolja, főleg nem a telefonján.
ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Van egy kis trükkje, nem jól csinálod szerintem.

- Amikor elsötétül, abban a pillanatban elengedni a gombokat.

- Egyik Redmi típusnál, ahogy elengedjük, hirtelen visszanyomni az egyiket, noha nem emlékszem pontosan, sok variáció nincs.

ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a fastbootból sehogysem akar kivergődni, én megpróbálnám a gyári eszközzel rátenni kábelen egy hivatalos romot.

[link]

[link]

Leírást neked kell keresned, régen csináltam már ilyet

ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a fastbootból a power gomb hosszas nyomásával lehet kilépni normál esetben.
ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!