Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen kijelzővédő fóliát...

Ruzuzu kérdése:

Milyen kijelzővédő fóliát vegyek az iPhone 12 telefonomra?

Figyelt kérdés
Használtan vettem anno még a telót kb másfél éve és mióta megvettem már van rajta egy üvegfólia, ami eddig remekül megvédte, de már elég ramaty állapotban van. Nem igazán szeretném én rátenni magamnak és elég sokszor hajlamos vagyok leejteni, úgyhogy valami kifejezetten jó és tartós védelem kéne (ez a legfőbb szempont). Mit ajánlanátok hova vigyem (helyileg Bp) és milyen fóliát rárakatni? Ha van esetleg büdzsét kímélő, de továbbra is megbízható opció az is jöhet
ápr. 3. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
A legolcsóbb ebayről ugyanolyan mint a 20k-s amit máshol rátesznek...
ápr. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ebayről meg aliexpresszről ne vegyél szart küldenek. Nyomtatott nekem nagyon bevállt, tökéletesen passzol, alig lehet észrevenni és kb 4 ezer forint.
ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Spigen Glas. TR EZ Fit szériáját tudom ajánlani, nagyon prémium érzést kell, könnyű felhelyezni és piszok tartós és strapabíró.

Jobb mint a 2-3x annyiba kerülő üvegfóliák.

Alza-ról rendeld meg és vidd egy Mediamarkt okospulthoz vagy valamelyik GSM üzletbe.

ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Spigen. spigen.hu
ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Nekem Ebay-es van évek óta minden telefonomon és teljesen megfelelt eddig. Semmi probléma nincs velük
ápr. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
64%
még egy az ebayesre. akik szerint szar, biztos csak nem néztek körül és rosszat vettek.
ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!