Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P30 Pro 2024-ben?

Huawei P30 Pro 2024-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mit gondoltok a címben említett készülékről,mennyire alkalmas 2024-ben a mindennapi feladatokra?

Elsősorban a kamera rendszer miatt gondolkodom a vásárlásán. Másodsorban tetszik az ívelt kijelző,sosem volt még hasonló telefonom!


Illetve most konkrétan mi a helyzet ezzel a Google támogatással? Alapvetően nem sok Google appot használok, szóval annyira nem probléma ezek hiánya! De nem tudom ez pontosan,hogy áll most!


Köszönöm!



ápr. 4. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen van, még mindig tökéletesen működik:)
ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A megvásárlása már nem ajánlatos. Egy 5 éves modellről beszélünk, már réges-rég nem kap szoftveres támogatást, és idővel a rajta lévő szoftver elavulttá válik. Egy időben ez egy nagyon népszerű telefon volt, mert ez volt az egyik olyan utolsó készülék, amin a Google cuccok ott voltak. De mára már elavult nagyon.

Ha ragaszkodsz a Huawei kinézethez, akkor vegyél Honort. Ugyan az, mint a Huawei, csak Honor van ráírva. Én is szerettem a P20-asomat, az eddigi legjobb telefonom volt, béke poraira. Apám örökölte meg, aki tönkretette. Fizikai munkát végez, aztán a telefon kapott hideget is és meleget is. De leginkább koszt.

ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elavult! Újonnan meg már rég nem lehet kapni! Használt telefon meg zsákba macska. Én már nem venném meg.
ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha a kamera fontos akkor új modellek között érdemes nézni, messze már jobbak tőle manapság.

iPhone 15 Pro, S24 Ultra/S23 Ultra környékén nézelődnék kamera ügyben, nem egy ezer éves telefonnál.(még ha csúcsmodell volt akkor is azért, ég és föld egy 4-5 éves, meg egy idei/tavalyi)

ápr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából azért is "vonz" úgymond ez a készülék mert az,hogy egy annó csúcsmodellnek számító mobilt ma meg lehet venni mondjuk felújított állapotban egy üzletből 60 000 forintért, azért az nem rossz! És ilyen kaliberű telóm még nem volt! Persze tudom,hogy elavult szoftveres téren illetve,hogy van már ennél 100* jobb és aktuálisabb is akár kamera téren,viszont azok nem az én pénztárcámhoz vannak beárazva! Plusz ha lenne is rá keretem,egy autó árát nem szívesen adnám ki egy telefonért! De köszönöm mindenkinek! :)

ápr. 4. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy autót nem kapsz manapság másfél millió Ft alatt.

Kétlem, hogy kapsz fél millióért normálist. Teljesen reálisak az okostelefon árak és manapság azért 5-6 évig támogatva vannak nem úgy mint régen.

ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az aksi egy ilyen idősebb telefonnál már gyenge, ha cserélt is (utángyártottra) nem hoz olyan képernyőidőt. A processzor teljesítménye ma még elmegy. Viszont a rendszere nem kap frissítést és idegesítő bugok jelenhetnek meg és szaporodhatnak. Én a helyedben hozzáraknék kicsit és ha használtat is de 1 max 2 éves telefonban gondolkodnék.
ápr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
A kora miatt lehet gond, de ha találsz felújítottat akkor egy szuper telefon. Nekem volt anno, és a mostani telómat szeretném újra P30 Pro-ra cserélni. Szerintem egy kiváló telefon.
ápr. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!