Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki csinált már ilyet a...

Valaki csinált már ilyet a Telekomnál?

Figyelt kérdés
Decemberben hoztam ki a Telekomtól egy készüléket, de most úgy érzem rosszul döntöttem. Ha előre kifizetem az eszköz fennmaradó részleteit, akkor közvetlenül utána elhozhatok egy másik telefont vagy ugyanúgy várnom kell a hűségidő leteltéig?

ápr. 4. 22:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vehetsz másikat, de kedvezményt nem kapsz
ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az eszközt kifizetheted, az irreleváns, a hűségidőd attól még marad.


Nem az eszközre kötöttél 2 év hűséget, hanem a díjcsomagra.


Azt meg tudod tenni, hogy kifizeted a készülék fennmaradó törlesztőjét, és ha ez megvan, magasabb díjcsomagra váltasz, így szerintem kihozhatsz másik készüléket. Nyilván ennek feltétele, hogy jelenleg ne a legmagasabb díjcsomagban legyél.


Tehát példaként, ha most 5000 forint a havidíjad, akkor felfelé válthatsz mondjuk egy havi 8000-es csomagra, akkor havi 8000 lesz a díjad 2 évig, meg mellette a készüléktörlesztő.

ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igazából csak az internet előfizetésem van a Telekomtól, a telefonszámlám a Vodánál van. Akkor gondolom váltanom kéne egy magasabb sebességű internet csomagra. A 2 gigabitet viszont tökéletesen feleslegesnek tartom, ez a egyetlen magasabb csomag náluk. Főleg, hogy van tapasztalatom a 2 gigabites routerrel, amit adnak. Sok embernek csak a probléma van vele, köztük a bátyámnak is.

A mostani Sagemcom router egész stabil, nem cserélem le emiatt.

Mindegy, akkor marad minden... 2 évig nyúzom ezt a telót :/

ápr. 4. 22:16
 4/16 anonim ***** válasza:
Milyen telefonról van szó? Mi a problémád vele?
ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Galaxy A54.

Sebességgel nincs bajom, csak gyorsan merül a 120hz miatt. Amúgy gőzöm sincs mire váltanék jelenleg, ami jobb lenne. Valószínűleg egy S23 vagy nem tudom, de szerintem azzal is ilyen problémám lenne, mert abban még kissebb az akku. A töltési sebesség meg csak 25W.

A Samsung igazán fejleszthetne már ezen valamit, mert nevetségesen lassan töltenek az Ultrák is (néhány konkurenshez képest).

Ha visszarakom 60hz-re, akkor az meg már bántja a szemem, nagyon hozzá lehet szokni, pedig úgy tudnék üzemidőt növelni. Előtte egy Redmi Note 9 Pro-m volt. Azt tökre szerettem, 33 w-tal töltött és a 60hz miatt simán kihúztam majdnem 2 napig egy töltéssel.

ápr. 4. 22:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez a bajom nekem is A54-el. Visszavettem 60Hz-re én is, de a 120Hz után nagyon rossz, így visszaállítottam. Ha netezek vele munkába menet, meg hazafelé, munkahelyen alig használva estig éppenhogy kihúzza. Újabb kedvezményed nem lesz hiába fizeted ki, max. el tudod adni, ahhoz hogy új kedvezményed legyen, vagy új előfizetés vagy új díjcsomag kell. Pl. ha átmész Magentába, ha nem abban vagy.
ápr. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, a kérdésre válaszolva, én fizettem már ki előre nekik eszközt, de nem kaptam kedvezményt. Mondjuk azt is meg kell tudni, hogy díjcsomagot válthatsz-e ennyi idő után.
ápr. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Morzsi007 ***** válasza:
Ezért értelmetlen, ha állítható a képfrissítés. Ha 60Hz-es a telefon nem szokod meg a 120Hz-et, elvagy vele és jobban bírja az aksi. Ha 120Hz-es nem tudsz mit csinálni vele, ha gyorsabban merül, elfogadod és kész, de ezután úgy sem használnád a 60Hz-et, mert zavar.
ápr. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8:Abszolút így van, de mikor megvettem a telefont, eleve 120Hz-en volt, akkor még nem is foglalkoztam vele.
ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem ez is csak egy marketing fogás, hogy emeljék az igényeidet. Előtte nem is volt tapasztalatom 120hz-ces kijelzőkkel. Ma pedig már akadozósnak látom rajta az animációkat. Egyébként érdekes, hogy a 60hz-ces laptop kijelzőmön alig veszem észre🥴
ápr. 5. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!