Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A15 mennyire...

Samsung Galaxy A15 mennyire jó vétel? Nem kevés a 4Gb ram?

Figyelt kérdés
ápr. 5. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mire szeretnéd használni.
ápr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1.: Általánosságban kérdezem, hogy amit adnak ennyi pénzért, az mennyire számít zseniális vételnek.
ápr. 7. 00:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor részletezném, hogy miért kérdeztem ezt az első válaszomban: Nem tudjuk, hogy te a 70 éves Marika néni vagy, aki azt sem tudja, hogy eszik vagy isszák, vagy esetleg a 13 éves kocka gamer, aki az asphalt 9-et szeretné futtatni full fps-el (szabadidejében akár rootolja és overclockolja a telefonját), netán egy fotóművész, aki zseniális képeket szeretne csinálni, vagy esetleg egy olyan ember, aki nem vár el semmi különlegeset a telefonjától. Így nehéz választ adni. Általánosságban elmondható, hogy a kérdésben szereplő telefon belépőszintű, tehát csodát nem kell várni tőle, ebben az árszegmensben én inkább mást néznék, ha a teljesítmény a főbb szempont.
ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3.: Átlag user vagyok. Játszanék is rajta, meg jó lenne normális képeket készíteni vele alkalomadtán. Kb. ennyi. Mi mást lehet egy mobillal csinálni még?


Egyébként játszanék nagyon szívesen mobilon. Csak nem tudom, honnan szerzik be a játékokat mások. Nekem nagyon tele van a tököm azzal, hogy minden egyes játékban vagy reklámokat kell nézni, vagy korlátozott ideig játszhatsz, és aztán várj. Egyszerűen azért nem játszok, mert nincs mivel. Honnan találtok normális mobilos játékokat?


Milyen mobilt ajánlanál?

ápr. 7. 01:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Pl xiaomi redmi note 13 pro. Bár drágabb, de megéri. A Samsung inkább közép-felsőkategóriában jó. Illetve nem tudom, hogy miféle játékokkal játszhatsz, de a normálisabb játékokban nincsenek fizetett reklámok. Azok inkább a mikrotranzakciókra mennek rá. Vagy még arra sem. Például ott a pubgm. Nincs pay to win, nincs reklám, mégis működik.
ápr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5.: És ez nem jó [link]

?


Ha nem, akkor mi vele a baj?

ápr. 7. 17:11
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább annyi, hogy most láttam ilyet életemben először.
ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kisbarack66 válasza:
én is ezt a telefont akarom megvenni pont... de én csak messengerre,instagranra és zenehallgatásra használnám. Akkor megérős lehet?
ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8.: Melyiket? A galxy-t?
ápr. 7. 20:16
 10/11 kisbarack66 válasza:
a Samsung Galaxy a15. Igen. De most nézegettem árukeresőn,és a samsung galaxy a34 szimpibb.
ápr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!