Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A34 5G, magától fogy...

Samsung A34 5G, magától fogy a tárhely. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy magától csökken a fotózható képek száma, és a galériában is több ezerrel kevesebb kép van már mint néhány hónapja, de akkor nem volt semmi gond, most viszont a több ezer törölt kép után is azt írja ki, hogy elfogyott a tárhely. De akkor hová tűnt a több ezer kép tárhelye? És nem is töltöttem le semmit, és a kukából is mindig kitörlöm azonnal. Illetve ha kitörlök mondjuk bizonyos számú képet, akkor csak negyed vagy ötöd annyi hely szabadul fel rajta, mint amennyit a képek foglaltak. Például ma is töröltem kb. 150 képet, de utána csak 25 képnyi tárhely szabadult fel, majd mikor egy óra múlva megnéztem, már csak a hibaüzenet jött, hogy megtelt a tárhely... Vajon mi lehet a gond?

ápr. 5. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a tippem, hogy a frissítések miatt van. Minden termék gyártásánal figyelembe kell venni, hogy a saját adatok mellett a biztonsági foltozgatások miatt az oprendszernek is mindig egyre több hely kell.
ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Napi több száz megabájt? Nincs rajt semmi játék, csak a google és a YouTube parancsikonja, a többi meg csak a gyári alap alkalmazás
ápr. 5. 14:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos lassan használhatatlan lesz a telefon, ugyanis napi 250-300 megabájtnyi dolgot kell kitörölni, hogy tudjak egyet fotózni és hogy normálisan működjön
ápr. 5. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Az alkalmazasok frissitesei is helyet vesznek el. Ha olyan nagy a tragedia masold ki adataidat kepeidet, majd gyari visszaallitas es ugy indulsz, mint egy uj telefon. Aztan egy ido mulva megint szepen fogy a hely. Nalam mindig van rajta hely, mert az emlekfotoimat, videoimat kimasolom
ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Gyorsítotár üritése (cache),háttérben futó alkalmazások leállítása,

ki-bekapcs.

Alkalmazások engedélyeinek ellenőrzése,módosítása.

ápr. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!