Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg le fog állni magyarors...

Tényleg le fog állni magyarországon a 2G hálózat?

Figyelt kérdés
Hallottam a híreket hogy egyes országok bejelentették hogy le fogják kapcsolni a 2G hálózatot a 3G meg le van kapcsolva mindenütt úgy tudom de ez nem biztos, szerintem Magyarországon nem fogják mert Orbán Viktor is nyomógombos telefont használ hogy ne tugyják lehallgatni és szerintem emiatt Magyarországon nem fogják.

#3G #2G #Meg szűnik a 2G?
ápr. 5. 22:29
A kérdező szavazást indított:
Megfog maradni a 2G hálózat
Nem fog megmaradni a 2G hálózat
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:

Van (vagy volt nemrég) neki ilyen is:

[link]

ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A közeljövőben biztosan nem.
ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Hol hallottad azokat a híreket?

Amúgy egy nyomógombos telefon is lehallgatható.

ápr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú távon mindegyik szolgáltatónak az a célja, hogy hatékonyabb, nagyobb sebességre, több felhasználót kiszolgálni képes mobilhálózatot tartson fenn - ezért kapcsolták le a 3G-t (mert ott van helyette a 4G, amire a lekapcsolás előtt Internet-használat kapcsán sokan átálltak):

[link]


Viszont Magyarországon a 2G hálózatokat még egy jelentős mennyiségű felhasználó (szóval nem pusztán Orbán Viktor miatt!) használja hanghívásokra, SMS-küldésre, vagy kis mennyiségű adatküldésre, így a 2G kivezetése még várat magára - és ezzel nem vagyunk egyedül:

[link]

ápr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, le fog állni. Majd 20 év múlva.
ápr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

"Orbán Viktor is nyomógombos telefont használ hogy ne tugyják lehallgatni és szerintem emiatt Magyarországon nem fogják."

Ha csak ezen múlna, megoldanák, hogy neki legyen hordozható 2G, valaki mindig vinné utána. Vagy vezetékes, hosszú kábellel ...

ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van egy olyan furcsa fogalom, amit úgy neveznek, hogy lefedettség. 2G még a semmi kellős közepén is van kb, 4 vagy 5G pedig nem valószínű. És ha nincs 4-5G, mert például túrázol, vagy elmész horgászni, esetleg távolsági vonaton ülsz, akkor jó lesz a 2G is, ha mondjuk telefonálni szeretnél. Vagy jobb lenne helyette a semmi?
ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Szeby írt egy ilyen üzenetet:


Hát nem nagyon és nem tudják lekövetni mert nincs benne helymeghatározás funkció


Kedves Szeby:

Nem a helymeghatározás funkció a lényeg, hanem a telefon hálózatra csatlakozása. Cella infók alapján be lehet célozni a helyet ahol a készülék van.

Gondolom nagyon fiatal vagy és ezért gondolod úgy, hogy csak ezzel a funkcióval ellátott telefon követhető nyomon.


Ezt csak szimplán okulásként írom ide

ápr. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Kár erőlködnöd, elvesztettük.😂
ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!