Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen típusú volt a legutolsó...

Milyen típusú volt a legutolsó nyomógombos telótok, amit használtatok?

Figyelt kérdés

És mi az amiért szerettétek, és mik voltak a hátrányai?

Típust is írjatok, ha megoldható.



ápr. 6. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nokia C2-01 céges telóm volt. Nem serettem, állandóan hívtak rajta. :D
ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Samsung S5610


Jó anyagokból volt összerakva, tudott már 3G-t és a kamerája is egész jónak számított akkoriban (5 MP, autófókusz, led vaku).

Hátránya, hogy GPS nem volt benne, pedig előtte volt egy Nokia C5-öm és abban már volt.

ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még előző munkahelyemen céges telóként egy Cat B35. Bírta a hideget és a meleget is, jó volt rajta az elemlámpa, egy okostelefonhoz képest brutális üzemideje volt és telefonálás közben a hangminőségre se volt panaszom.
ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2500 Ft-os alcatel. Egy előnye hogy még mindig működik pedig má tizen akárhány éves. Nem mintha használnám.
ápr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt egy Sony Ericsson K770i-m.

Idővel tönkrement.

Egyre gyakrabban csinálta, hogy befehéredett a kijelző, ilyenkor egy erős ütés a tetején segített.

Szervizben azt mondták, hogy víz érte.

Idővel fehér maradt, és szétszedés-összerakás után sem működött.


Ekkor kaptam kölcsön egy Samsung E250-et.. Azt meg nem szabadott összetolni, mert szalagkábeles volt. (Egy év alatt a harmadik szalagkábel adta meg magát benne) .


Utána lett egy Huawei U8500-asom.

ápr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Evolveo Stronphone.

Tegnap használtam utoljára, de mintha csak ma lett volna, még élénken emlékszem rá ...

ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nokia 6234


A maga korában véve 2 MPx-es kamerával is viszonylag elég szép képeket csinált, ezt akkoriban páran meg is jegyezték. 2-3 alkalommal véletlenül leejtettem, de semmi baja nem lett, rendesen működött tovább, végül 5 és fél év után ment tönkre végleg, a legtovább bírta! De ennek is már 11 éve.

Negatívumot nem igazán tudnék mondani róla, abban a korban alsó-középkategóriás volt csak, de így is nagyon szuper!

ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Blaupunkt FM031, jelenleg is használom.
ápr. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nokia 230
ápr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!