Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Whatsapp-Végpontok közötti...

Whatsapp-Végpontok közötti titkosítás. Járt így már valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Járta meg már valaki ezzel a végpontok közötti titkosítással felspékelt Whatsappal,hogy elfelejtette a jelszót? Véletlenül töröltem az alkalmazást és mikor újra szerettem volna belépni,pár lépés után jelezte,hogy adjam meg a jelszót (amit természetesen elfelejtettem). Pár probálkozás után és 12 óra tiltás után állítólag nem tudom már többet a biztonsági mentést visszaállítani,mert a google drive-ról visszavonja a whatsapp. Természetesen elolvastam a Whatsapp súgón található cikkeket és készülök búcsút venni a dolgoktól de utolsó reményem az ,hogy itt tud valaki valamit ami talán segíthet rajtam és valahogy an visszakaphatom a beszélgetéseket. Nekem akár az is megfelelne ,hogyha a drive'ról letudnám menteni és valamilyen formában elolvasni azokat.

(És igen,tudom,jöhetnek azok a válaszok is amikben leírjátok ha ilyen fontos miért nem mentettem le külön a csevegést-erre csak annyit ,hogy ha tudnád elesel,nem állsz fel). Köszönöm a válaszaitokat előre is!



ápr. 7. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Ha leülhetek, le is fekhetek! Ha már az idióta közmondásoknál tartunk.

Ami titkosítva van az úgy is marad. Ma már nem nagyon lehet ezeket a dolgokat meghekkelni, nem véletlenül. Ha nincs jelszó, nincs csevegés. Pont.

Véletlenül hogy lehet törölni egy appot? Kétszer rákérdez.... Ha fontos a jelszó, akkor meg írd fel egy jelszókezelő appba.

ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Ne törődj vele, megesik az ilyesmi. Ami fontos, azt nem szabad rábízni arra, hogy egy random igyenes alkalmazás majd megoldja helyetted.

Nem, nincs csodaszer, nincs varázsszó, nincs kiskapu.

ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem is várok csodát senkitől és semmitől.Tisztában vagyok azzal,hogy nem lehet meghekkelni,nem is azt szeretném. Inkább számomra az lenne a lényeges, hogy hogyan tudnám megoldani,hogy ne vonja vissza a biztonsági mentést a drive-ról. Minimális esély volt megpróbálni a jelszót is,szinte azonnal tiltott.És igen le lehetett volna írni is ,tudom de nem tettem sajnos. Ez volt az utolsó esély amire gondoltam ,hogy kiírom ,hátha járt még így valaki és kapott rá megoldást,hogy hogyha nem is a Whatsappon de valahogy másképpen a biztonsági mentést meg tudta nyitni.

ápr. 7. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!