Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan aki 2 telót is...

Van olyan aki 2 telót is használ a mindennapokban? Milyen típusúokat, és mi az oka hogy 2 telót is hasznàltok aktívan?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Lemerul az aku. Elromlik ,lefagyhat. Mar nem uj. A pot aksi se tolt eleg gyorsan,lemerul stb. Memokartyat nem lehet beletenni. Elveszik az e sim kartyam sms kuldes jogosultsagst sokszor.Hivaskezdemenyezesem is letiltottak az e simrol. Hiaba reklamaltam. Hiaba toltottem ra penzt. Ott az ugyfelszolgalaton mukodott a hivaskezdemenyezesces sms aztan ujra le van tiltva. Nincs idom allandoan reklamalni. 1 simet fogad a telom. Arra raktam be a korlatlan netet simkartyan 1 ev husegidovel. Ez a netvsimkartya csak netet ad,hivni smar kuldeni nem lehet vele. Ugyanannyi a kotber,ha visszamondom a szerzodest, mint az uj telefon kb. Illetve mas konstrukcioban dragabb lenne havonta a kotlatlan net.


Ott a masik amiben fizikai sim van. Az erdekes nem megy tonkre.


Mukodo netes telefon nelkul nem tudok dolgozni. Boven tobb penzt vesztek ha telefon nelkul marsdok minth vettem megegy telot.


Legutobb jottek lakast nezni,osszeomlott a whatsapp es nem tudtam elerni ,mert a pot telomba nem irtam a szamat. Az e simrol meg nem tudtsm smst se kuldeni se hivni.

Az uj tellel egy baratom jobb lakaskepeket csinalt . Igy valasztottam azt a markat. Meg mindig olcsobb mint mindig fotost hivni. Ez az uj telo hasznalhatatlan. Nincsenek meg azok a kenyelmi funkciok,kepszerkeztes,ami a fotelefonomban. Semmikepp nem hasznalnam szivesen. A ket telo kiegesziti egymast.


A regebbi telom is megtartottam. Kulso hattertarkent hasznalom fotok nevjegyek tarolasara. Ha leveszem a toltorol lemerul azonnal kb. Elvinni nincs ertelme magammal. Nem lehet memoriakartyat tenni bele.

ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Egy privát, egy céges. Hétvégen, szabin a céges ki is van kapcsolva, hülyeségekkel ne tudjanak zaklatni. S21 mind a kettő
ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Iphone 14 Pro a mindennapokra, és az előző Redmi 10 Pro-m leginkább otthon youtubera/fórumozgatásra.
ápr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Egy nagyonrégi Sony-t használok telefonálni, zenét hallgatni, levelet olvasni, de csak azért mert nagyon szeretem azt a telefont. Egyéb nagyobb teljesítményt igénylő feladatokhoz egy Samsung Galaxy S20FE 2022-t használok.
ápr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Két iPhone-t használok ( XS és 14 Pro). Előbbit céges telónak használom nincsenek is rajta magán cuccok.
ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!