Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-hoz jó-e a Huawei vagy...

Iphone-hoz jó-e a Huawei vagy a Xiaomi okosóra?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Amazfit-em van, minden gond nélkül együttműködik vele.
ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Aktív Szál ***** válasza:
58%

Igen, használható vele, de nem biztos, hogy minden ugyanúgy fog működni, mint Androidon. Nekem egy Honor Magic Watch 2 volt (még a régi, Huawei korszakból), amikor Androidról iPhone-ra váltottam. Működött vele és pl. Appstore-ból simán le lehetett tölteni hozzá az appot, míg Androidon a Play-ből már leszedték, külön kellett telepíteni.

Annyi gondom volt vele, hogy az óráról a telefonálás nem ment, felvenni fel tudtam, de a beszélgetés nem ment. A másik, hogy nem tudtam számlapot cserélni, mert nem volt benne az opció az iOS appban. De az értesítések, időjárás, edzések, alvás mind szépen működött és szinkronizált az Apple egészség appal is.

ápr. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Fapadosan mukodik.
ápr. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Xiaomi órám van, tökéletesen működik vele (iphone 14)
ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Le lehet pontozni de igazam van. Mikor az iost androidra csereltem akkor lass csodat az oramon SOKKAL TOBB funkcio valt elerhetove. :)
ápr. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!