Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindegyik mobilban van beépíte...

Mindegyik mobilban van beépített gps?

Figyelt kérdés
Xiaomi redmi 9AT-m van, és az offline térkép, ami helymeghatározással működik, már cserben hagyott a legrosszabb pillanatokban.
ápr. 11. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van olyan amiben nincs pl. Nokia 3310, a régi és az új se tartalmazott gps vevőt.
ápr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az okostelefonok között már eléggé ritka az olyan, amiben nincs valamilyen helymeghatározó megoldás, általában több műholdas is. A nagyon-nagyon olcsó kategóriában esetleg.
ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az én xiaomimban mi van? De ha van is benne, gondolom a jobb telefonokban nem omlik össze a gps. Nem úgy van, hogy hol mutatja a pozíciónkat, hol nem, vagy igen?
ápr. 11. 19:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy mi van? Természetesen van benne gps vevő.
ápr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
4.: Nem tudtam, hogy van benne. Miért működik ennyire rosszul?
ápr. 11. 19:40
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért omlik össze a telefonodban a GPS, mert csak 2GB RAM van benne, ezért nem tud sok alkalmazást futtatni egyszerre.
ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6.: De van olyan, akinek a telefonjában csak 1gb van, és mégis megy a gps.

Nálam nincs megnyitva több alkalmazás, mindössze egy offline térkép. Vagy tuti biztos vagy abban, hogy kevés a ram? Én azért lemérném valamilyen programmal futtatás közben, hogy mennyi a memóriahasználat.

ápr. 11. 20:10
 8/15 anonim ***** válasza:

"Nálam nincs megnyitva több alkalmazás, mindössze egy offline térkép. "

A térkép mérete azért nem mindegy.

ápr. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Simán lehet,hogy valami app megzavarja. Nekem a Waze csinálta azt,hogy ha hozzá volt rendelve a Spotiy, akkor csalt,és azt mutatta,hogy az aszfaltos úttól jó 100 méterre lévő földúton haladok, vagy ami épp ott volt 🤣
ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Pedig az a legvalószínűbb, hogy a gyenge hardvert megizzasztotta az offline térkép renderelése (meg a kínai reklám és kémszoftverek) és ezért nem maradt elég erőforrás a helymeghatározásra.
ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!