Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vajon mennyiért tudnám eladni...

Vajon mennyiért tudnám eladni Xiaomi Redmi Note 8T telefonom? Kiváló állapotú, minden tartozékával, majdnem új akkuval?

Figyelt kérdés

Akku ki lett cserélve tavaly.


Kiváló állapotú a telefon, de váltani szeretnék.


Szerintetek reálisan mennyiért tudnám eladni?



ápr. 12. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Én 5000 forintot adnék érte, nem többet.


Sajnos ez a telefon nem kell már senkinek. Idén lesz 5 éves, és amikor megjelent, akkor is a középkategóriát képviselte. Manapság ha valaki telefont vesz, alap követelmény az 5G. Már egyre több helyen van, és jó, ha a telefon tudja kezelni. Már egy jó ideje nem kap szoftveres támogatást, talán az android 10-et kapta meg utolsóként. Szóval így 5 év távlatából sajnos nem ér valami sokat az a készülék.

ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is volt ilyen telóm, nem volt rossz, de ez már egy ősöreg cucc, akkor se volt felsőkategória amikor megjelent.

Az enyém tönkrement, de ha ép lenne akkor max odaadnám (természetesen ingyen) valakinek a rokonságból akinek kell zenehallgatásra, nem komoly fotózásra, ilyesmikre.

ápr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Privátba add meg a bankszámla számod 7000 -ért megveszem.
ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
A jófogáson most 20 ezer a legolcsóbb, a többsége 35-40 ezer között van.Tehát nem kell okvetlenül azonnal kidobni, ahogy itt tanácsolják a kiváló hozzáértők. De ha nem adod el, tartsd meg tartalékba vagy zenelejátszónak vagy vekkerórának.
ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!


Adjam meg a számlaszámom és 7000 ft-ért hajlandó vagy megvenni? Jaj, de jót teszel valakivel....


4-esnek:

Neked köszöntem meg a választ, azért így sokkal jobban néz ki. Én is kb. hasonló árfekvésben gondoltam árulni, főleg, hogy az akkuja szinte új és minden tartozéka megvan.


Ha nem megy el egy darabig, én tudok várni.

ápr. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!