Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom, hogy sokszor volt már...

Tudom, hogy sokszor volt már kérdés, de felteszem én is. IPhone 15 pro max, vagy Samsung galaxy s24 ultra?!

Figyelt kérdés

Kérlek, írjatok pro és kontrákat.

Eddig Androidom volt, jelenleg Huawei p40 pro van. Szeretem, viszont az a baj, hogy nagyon hiányzik a Google támogatás.

Kipróbálnám az újdonságot is (IOS), viszont valamiért jobban bízok a Samsungban. (Lehet, rosszul teszem?!)

Tudom, hogy nem dönthet senki helyettem, én viszont nagyon döntésképtelen vagyok.



ápr. 13. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Apple iPhone 15 pro max
Samsung galaxy s24 ultra
Egyéb és hogy miért, kommentben
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Csak és kizárólag a paprikás krumpli.
ápr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%

#1:

A paprikáskrumpli a nyomába sem ér egy jóféle rakottkrumplinak.


Amúgy kedves kérdező, ha a Samsungot jobban szeretnéd, akkor vedd azt. Én is Huaweiről váltottam Samsungra (volt pár hónapig egy átmenet, amikor Xiaomit használtam, ők elmehetnek a francba, ráadásul nem is egy holmi redmit vettem, hanem egy csúcskészüléket, a Mi11-et). Azt eladtam, és Samsung Galaxy S21 FE-t vettem helyette, imádom! Soha nem recsegett a mikrofonja, a kamerája gyönyörű, mindegy, nem fogom agyondícsérni a Samsungot, a lényeg, hogy nálam 10/10. Azonban idén cserélni fogom S24 ultrára olyan nyár-ősz körül, ha lentebb megy egy kicsit az ára. Valahogy soknak tartom az 550000 forintot egy telefonért egy kicsit (de természetesen ez az én pénztárcám, nem lebeszélni akarlak).

Szóval nyugodtan bízhatsz a Samsungban, az egyik legmegbízhatóbb gyártó. A Note 7-es balhéjukat meg már el kell felejteni, azóta nagyon odafigyelnek az akkumulátoros dolgokra, kicsit talán túlságosan is.

ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm szépen! :)

Annak idején én is belefutottam a xiaomiba-egy xiaomi mi 10T pro-t vettem, de borzasztó volt... Úgyhogy megértelek.

ápr. 13. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Igazából az S24 Ultra többet kínál, nem is kérdés, hogy jobb telefont, mint a 15 Pro Max.

Mondom ezt iPhone userként, nem szól semmi a Pro Max mellett.

A sima 15 Pro pedig kb. ugyan ennyire egyértelműen a legjobb a maga méretében és kategóriájában, a Pro Max szériáról ez nem mondható el.

ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!