Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak a telefonommal?

Mit csináljak a telefonommal?

Figyelt kérdés
iphone 12-esem van és eddig fasza volt meg minden, mostanában viszont gyakran kiírja hogy tele van a tárhely meg mittomen és napról napra egyre hülyébb. ha 2 app megvan nyitva akkor már fix hogy nem tudok visszalépni az egyikbe, újra kell töltenie, lassú, sz*rakszik, az elmentett telefonszámokat úgy döntött hogy elfelejti, messengeren és instán amikor küldenék képet azt írja ki hogy engedélyezzem a beállításokba ( minthogyha most akartam volna először képet küldeni az elmúlt 4 évben), amikormeg bemegyek a beállításokba ott nincs SEMMI ilyesmi. az icloud elvileg tele van, de rohadtul nem értem, bementem és nem láttam hogy azt leszámítva hogy van sok képem meg pár videóm, hogy van 170GB ezzel betelve… egyszerűen nem fogom fel hogy mivan. mostmár lassan tényleg szétverem egy kalapáccsal és visszaköltözök a természetbe

ápr. 17. 21:35
 1/8 A kérdező kommentje:
ja nyilván arról említést sem kell tennem hogy ez a nagy 300 ezres csúcstelefon kb 2-3 óràt bír egy feltöltéssel, tervezett elavulás
ápr. 17. 21:37
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Jah ha totál telepakolod, akkor meg tud bolondulni.

Miért a telefon a hibás ha te pakolod tele????

Beállítások -› Általános -› iPhone tárhely

Itt nézz utána hogy mi foglalja a helyet.

Törölj ki képeket, videókat amik nem kellenek. És/vagy másold át őket számítógépre. A nemrég törölt mappából is töröld őket!

Törölj le alkalmazásokat. Ha nagyon fontosak, akkor töröld le és telepítsd újra, így a sok gyorsítótár törlődik és szabadul fel némi tárhely.

ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Az akkumulátorok természetüknél fogva elöregednek. Ez nem tervezett avulás, hanem elhasználódás. Autóban is cserélni kell. Ez nem az iPhone, vagy a Samsung, vagy akármelyik telefon hibája.

Ha a megjelenéskor ásároltad, akkor 3,5 éves. Simán tönkremegy ennyi idő alatt az akksi ha eleget nyúdot. Az sem segít ha teljesen tele van a telefon, az is meríti az akksit.

ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi nincs a telefonom, pár fontos app, letöröltem a fél galériám és ha vagy 1-2 GB felszabadult a 170 ből…
ápr. 17. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Valamit nagyon rosszul csinálsz ha egy két appnál nincs tárhelyed.:)Esetleg fizess elő nagyobb tárhelyre és tartsd ott a cuccokat.:)
ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

A nemrég törölt albumot is kiürítetted?

iCloudból nem töltődtek vissza a képek?

ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Aktív Szál ***** válasza:
41%
Ha 2-3 órát bír csak az akku, az azért van, mert halálra nyúztad. Az Apple 800 töltési ciklusig garantálja, hogy nem esik 80% alá az akku állapota. Normális használattal ez kb 4 év, szóval gondolom te állandóan a telefonon lógtál és napi kétszer töltötted, hogy így tönkrement.
ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
Cseréld le.
ápr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!