Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 nyugger mit tehet? Galaxyj6...

1 nyugger mit tehet? Galaxyj6 nem kapcsolbe/tolt Bal felso sarokban: ddi:mmc_tradfald FAPLOCKOFF OEMLOCKON WARANTYVOID:8x8 QUALCOMMSECUREBOOTENABLECSB SECUREDOWNLOADENABLE ERROR:CANNOTREADBOOT Can'tgetfdt download mode Stb

Figyelt kérdés

#Galaxyj6 #Bekapcsolhatatlan
ápr. 19. 20:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Szerviz elzavart az antik kacatommal
ápr. 19. 20:52
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Dobd ki a pic*ába és vegyél egy új telefont.
ápr. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csaladom osszes toltojevel napokat probaltam. Amint radugok, bal felso sarokban csomo kulonbozo szinu angol szakkifejezesek & semmi valtozas.
ápr. 19. 21:01
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt nem a töltő lesz baj.

Írja a nyűgjét: "ERROR:CANNOTREADBOOT"

Nem tud bootolni, mert vagy le lett törölve róla az android vagy elköszönt a memórichip az alaplapon.

Hogyan jelentkezett ez a jelenség?

Ha csak simán bekapcsolod, mit látsz?

Egy képet is dobhatnál a hibaüzenetről: imgur.com

ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezt találtam: beírtam a Google-ba, hogy galaxy j6 reboot.

[link]

Te is írd be, aztán ott mazsolázgathatsz, hátha sikerül.

Ha van angolul tudó családtagod, vagy csak ismerös, akkor segíthetnek a videó megértésében.

ápr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze azt nem tudom, hogy a reboot elvégzése nem törli-e a fotókat, elmentett telefonszámokat. Lehet, hogy igen, szóval vigyázz vele.
ápr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem fogja törölni, ha csak egy sima reboot. Bár a videót nem néztem meg.
ápr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Aktív Szál ***** válasza:
100%
Ez egy 6 éves telefon egy nagyon régi rendszerrel. Maga a rendszer omlott össze rajta. Egy új rendszer rátöltésével __esetleg__ orvosolni lehetne, de nem éri meg, mert ilyen régi rendszeren egyre inkább nem fognak működni a programok. Sokkal jobb venni egy újabb telefont.
ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Recovery módba talán vissza lehet állítani a rendszert. Ha persze tényleg nem a memóriachip halt meg.

Amikor még működött, nem volt olyan, hogy az alkalmazások összeomlottak, vagy újraindult a telefon, esetleg elsőre nem indult be az Android?

Recovery módba talán bekapcsgomb+főgomb+hangerő le gombok egyidejű lenyomásával lehet belépni. Ha nincs rajta főgomb akkor értelemszerűen anélkül.

Ott olyat kell keresni, hogy wipe data/factory reset. Hangerőgombokkal tudsz navigálni, és általában alsó hangerőgombbal vagy bekapcsgombbal lehet leokézni. De vigyázz, mert ilyenkor mindent töröl a telefonról, és olyan lesz, mintha most vetted volna.

ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9 vagyok.

Nekem volt egy LG telóm, ami azt produkálta, hogy az appok összeomlottak folyamatosan dobálta fel a hibaüzenetet, és újraindult, vagy beragadt a boot képernyő. Egy idő múlva egyre nehezebben kapcsolt be, mindig megállt a boot logónál, végül egy rózsaszín kép jött be Fatal Error felirattal, ekkor pusztult meg végleg.

ápr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!