Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami olyasmi programot...

Valami olyasmi programot tudtok nekem ajánlani, hogy beirom h 1325kor kezdődő adást rögzítse? Mint a régi videókon?

Figyelt kérdés
Pl m4en szeretnénk néhány versenyt rögzíteni, esetleg majd olimpia idején ha a férjem dolgozik. Amit vissza tudunk nézni, yettel tv szolgáltatással vagy médiaklikken belül
ápr. 19. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A Yettel tv-n elvileg lennie kellene egy "felvétel" funkciónak.

[link]

Itt írnak róla. Egyébként a Yettel tv nem engedélyezi az M4 sport műsorainak a visszanézését? Egy időben én nyomkodtam a Yettel tv-t, valószínűleg a jövőben visszatérek hozzá, és egy tucatnyi csatorna műsorát vissza lehetett nézni, arra már nem emlékszem, hogy az M4 sport köztük volt-e, mivel az a csatorna nem tartozik az általam követettek közé.

ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ápr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az eddigieken kívül még


ncore-ra is biztos felkerülnek majd a komolyabb versenyek.


a közmédia csatornái ingyen foghatóak egy szobaantennával is akár, de tetőantennával biztosan. Ha az okostv-tek tudja a dvb-t-t, akkor bármilyen pluszezköz nélkül(box, ilyesmi) tud rögzíteni adást a tv egy rádugott adathordozóra (pendrive, külső hdd). Ezzel a megoldással csak az a tv tudja lejátszani a fájlt, ami a rögzítést készítette.


És lehet rögzíteni hasonló módon számítógéppel is (ez esetben bármilyen fájl jó lehet). Ehhez kell egy dvb-t képes tuner, meg egy progi, ami képes kezelni (ebben nagyon nem vagyok otthon, de asszem van egy prohardver fórum erről)

ápr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lehet m4et rögzíteni. Gondolom mert a mediaklikkre felkerul. Nem letölteni szeretném hanem csak munka után vissza nézni.
ápr. 20. 07:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem okos a tv, csak lapos. Hdmi és usb van rajta. Ha lehet vinyora rögzíteni az jó. Dvbt tuuneres tv lent van vidéken. Most azt találtam ki, hogy telora letöltöttem a média klikk alkalmazást, s azt kikuldtem miracaston keresztül. (yettel box is tudja, de van külön egysegunk is rá)
ápr. 20. 07:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne rögzíteni? Szinte mindent feltesznek utólag, és ott is marad jó ideig.
ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!