Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt pannon ügyintéző?...

Van itt pannon ügyintéző? Segítség kellene

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A Pannon már rég Telenor. De megmradt a 1220 telefonszámuk. Ott biztosan lesz ügyintéző.
2010. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
okoskodj.
2010. okt. 27. 18:07
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Mi kellene? Lehet tudok segíteni.
2010. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak az első védelmében: Nem okoskodott te szerencsétlen idióta. Inkább gondolkodnál mielőtt feleslegesen teszed fel itt a kérdésedet. Nehéz lett volna az ügyintézőt telefonon felhívni? ;-)
2010. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hehe, ez jó vicc, ilyen alapon be is mehetnél a legközelebbi kocsmába megkérdezni hogy van-e itt ügyintéző?

És amikor kiröhögnek, akkor ott is beszólsz hogy ne okoskodjanak?

2010. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

itt szoktak keresni konyvelot, orvost, fodrászt, mukormost, villanyszerelot, ácsot, ugyvédet, és vannak is, mert ok is emberek, akik használják az internetet. meglepo? gondoltam van esély arra, hogy jár erre egy TELENOR ugyintézo, akinek nyugodtan begépelhetek pár dolgot, amit segit értelmezni, válaszol nekem egy osszetettebb dologra, hogy ne kelljen halálfeleslegesen átverekednem magam a TELENOR-os telefonálos rendszeren, majd ha valami nem tiszta, és esetleg a férjemnek is kérdése támad, késobb UGYANITT kérdezhessek valamit UGYANATTOL a személytol. mert valoszinu, hogyha betelefonálok, nem jutok 2x ahhoz az ugyintézohoz, majd ujra el kell magyaráznom mindent.


elnézést kérek mindenkitol akinek megbokte a szemét a kérdés. az meg, hogy beirtam, hogy "okoskodj", teljesen jogos. más azt kérdezi, hogy miért álmodta azt, hogy egy fiut - aki neki tetszik! - orálisan kielégitett. mégis kap rá választ, nem hurrogják le. emellett miért nem lehetett elsétálni? és azért, mégsem tusarkuval léptem a szivébe, csupán csak nem ugrottam a nyakába, hogy kosz az ures választ.

2010. okt. 27. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

okoskodj."


Ha halgattál volna, bölcs maradtál volna. A Telenornál dolgozok, de mostmár tudodmikor fogok itt válaszolni...

2010. okt. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nyilván.
2010. okt. 28. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!