Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 12 Pro...

Xiaomi Redmi Note 12 Pro telefonon hogy lehet megszüntetni a billentyűzetek érintésekor halk hangot, apró rezgést?

Figyelt kérdés

Alapból így van beállítva. Korábbi Xiaomi mobilomon nem volt ilyen és nagyon zavar. Ki lehet valahogy kapcsolni, hogy abszolút ne legyen halk hang, apró rezgés?


Köszi!!



ápr. 27. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Beallítások, hangok rezgések.
ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És azon belül hol? Nem találom sajnos.

További beállítások vagy mi? A rezgések közül melyikkel kell kiütni azt amit kérdeztem? Mert sokféle van.

ápr. 27. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már! Fél perc alatt megtaláltam az első segítsége alapján, pedig még sose próbáltam.
ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Szenvedly rajta, keresd meg a beállításokban ne mi oldjuk meg a gondjaidat
ápr. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szirty ***** válasza:
77%
Beállítások -> Hangok és rezgések -> Rezgő visszajelzés érintéskor -> KI
ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat, nem jártam itt mert ahogy írtam újra utána rögtön meglett.


A 14:13-asnak pedig:

Nyilván nem véletlen az ír ilyet akinek az intelligenciája annyi, hogy a szenvedj szót nem tudja leírni. Nem hiszem, hogy aki ilyen szinten van annak kellene osztania a másikat, egy mobiltelefon beállítási kérdés kapcsán. Kicsit van különbség a kettő között.

ápr. 29. 11:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!