Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha telefonról venni akarok...

Ha telefonról venni akarok valamit egy appban vagy elöfizetni akkor azt írja hogy Nem elérhető (yettel) Mi az oka?

Figyelt kérdés

Feltöltős kártyám van, és ha van rajta pénz, abból előszoktam fizetni valamire. De az utóbbi 1 hónapban nem engedi.


Kép:


[link]


ápr. 27. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd a Yettelt. Lehet ők módosítottak a feltételeken
ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felhívtam az ügxfélszolgálatot, mondtam, hogy itt írtál nekünk kérdést a gyakorin. De azt felelték, hogy mivel nem tudják se a neved, se a számod, ezért neked kell bemenned vagy felhívnod ha akarsz valamit tőlük.
ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy limit a mobilvásárláson, ha azt elérted, akkor ebben a hónapban már nem tudsz vásárolni, majd a következő hónapban ismét tudsz.
ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Ezt én is olvastam, de már március eleje óta írja ezt.Nincs valami más ok?
ápr. 27. 16:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
ápr. 27. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert túl magas az összeg, és a havi mobilvásárlási limit fölött van.
ápr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!