Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy telót, aminek csak...

Vettem egy telót, aminek csak az a baja, hogy hosszában van egy karcolás az üveg fólia kijelzőjén. Engem picit zavar, szóval lehet szedni róla az üveg fóliát, vagy hagyjam úgy?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, leszedheted a fóliát, ha zavar a karcolás. Érdemes lehet venni egy újat, hogy utána is legyen, ami védi a kijelzőt.
ápr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

tegyel/tettes ra ujat


vagy uvegfolia alatt te gyari hasznalat elotti foliat erted? mert szoktak rajuk tenni olyant is ami nyugodtan leveheto


ellenben egy direkt hasznalathoz valo karcolas/utes stb. vedofoliat viszont erdemes kicsereltetni mikor teheted (es hat mivel zavar)

ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes csak leszedni,ha fel tudod rakni már az újat. Különben a kijelző üvege védtelen marad, és az fog karcolódni.
ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!