Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefonokra mennyire...

Samsung telefonokra mennyire jellemző a tervezett avulás?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy 2-3 év után tönkremennek, akkoris ha előtte nem volt semmi baja.


Most új telefont szeretnék venni anyukámnak 3-4 százezer forintért.


Androidos kellene…


Nézegetem Sonyt, de állítólag kifejezetten érteni kell a fotózáshoz, casual felhasználóknak nem annyira ajánlott.


Leginkább a Samsung lenne jó neki, ahogy néztem, de egy 4-5 évig jó lenne ha tudná használni ennyi pénzért.



ápr. 29. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

4-5 évig kapnak főverzió frissítést, a felsőbb kategória bőven használható addig, de az alsó is, nekem tabletem van samsung, samsung galaxy tab a típus, 4 éve vettük akkor se az volt a legújabb ebben a kategóriában sem,úgy tudom

és bőven használható még olvasásra, zenehallgatásra, netezésre. ugyhogy igen, használható bőven 4 évig

ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Már minden így van tervezve, nem csak a samsung telefonok, hanem a sony is meg a stuhl fűnyító a makita fúrógép és a gorenje mikró is.

Le kell arról szokni sajnos hogy 20 évre veszed a dolgokat.

ápr. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%

Az égvilágon semmi értelme nincs anyukádnak 3-400 ezerért telefont venni.


"de állítólag kifejezetten érteni kell a fotózáshoz"


MINDEN mobiltelefonon van automatikus mód. Megnyomja, készül a fotó az unokáról. Ezt egy 100 ezres telefon is tudja. Ha ennél profibb fotó kell, akkor fényképezőgépet vegyél neki, ne telefont. n+1-szeres nagyítás. Aha, persze. Parasztvakításra jó, én is láttam a reklámot.


"Leginkább a Samsung lenne jó neki, ahogy néztem, de egy 4-5 évig jó lenne ha tudná használni ennyi pénzért."


Szóval vegyél neki 2-3 évente 150 ezerért egy középkategóriás Samsungot (pl A5x), vagy egy kicsit jobb Xiaomit. Pénzben ugyanott vagy, és 6-8 évre megoldottad a telefon kérdést.

ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van egy 2015-ös Samsungom, 1-2 apróságtól eltekintve még jól működik. Másnak sokkal régebbi is. Ez a tervezett avulás szerintem csak nagyon speciális területeken jellemző. Telefont is sok cég gyárt, szóval nem sok értelme lenne.
ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Anyám 2014-es Note 4-es Samsungja helyett tavaly vettem neki újat. Hát ennyire avulnak tervezetten...
ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A családban van 2017-ben vásárolt A5. Köszöni szépen, jól van. Az én S10+-om 5 éves múlt. Akksit kéne csak benne cserélni, amúgy tökèletes.
ápr. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!