Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 13 töltés/akkumulátor...

Dry-still kérdése:

Iphone 13 töltés/akkumulátor probléma!!! Folyamatos ki/be kapcsolás, nem töltés. valakinek van ötlete rá?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy haveromnál feltettem a telómat tölteni (iphone 13), és egyszer csak azt vettem észre, hogy az akksi töltöttsége 1% és küldött egy rendszer üzenetet az akkumulátorra, hogy "ismeretlen alkatrész". Eleinte nem értettem, mert nincs 1 éves a telefon, amit szolgáltatótól vettem. Szóval amikor bedugtam a kábelt rezgett egyet és hangot is adott, mintha minden rendben lenne, de nem jelent meg a sarokban a töltés jelzés és folyton ki be kapcsolt magától. Megkérdeztem haverom, milyen töltöje van és mondta, hogy neki ez a gyorstöltője van... gondoltam adott az akksijának és nem tetszett neki. Hazajöttem feltettem a saját töltőmre egész estére és reggelre megjavult magától. A mai napon ugyan ezt a produkciót előadta, de viszont egy szivartöltővel. Nagyon idegesít és sehol nem találom mi lehet a baja és vagy a megoldása. Valakinek valami ötlet??
máj. 3. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ne használj ócska töltőket.
máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt megérteném, ha nem gyári töltőket használnék, illetve a havernak is gyári apple gyorstöltője van.
máj. 3. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 100%-ig biztosra akarsz menni akkor mindig csak azt a töltőt használd amit a készülékkel együtt a dobozában kaptál!
máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!