Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért megy háttérben a tetheri...

Miért megy háttérben a tethering?Illetve miért futnak olyan alkalmazások amik automatikusan benne voltak a telefonba de sose használtam őket pl: tiktok.?

Figyelt kérdés
Miért megy háttérben? rendszeralkalmazásként. Illetve nem is osztok meg netet. jól tudom ez arra van valamilyen szinten.

máj. 4. 00:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Néha lelassul a net vagy fura dolgok történnek. Pl kikapcsol a telefon vagy lenémitsa magát. Épp ez miatt megnéztem a rendszer engedélyezéseket. Közben futot a mobilnet persze és felmelegedet ez idő alatt a telefon és azért gyorsabban is merült a telefon.Köszönöm a válaszokat
máj. 4. 00:34
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
51%

meg is hackelhetek


milyen telefon?

legfrissebb rendszerverzio van fent?


ujonan vetted?


ha hasznaltan akkor elotte erdemes lett voln (vagy most tedd) gyari visszaallitast csinalni


ha ujonan vetted ellenorizni kell legfrissebb e a rendszerverzio es ha nem akkor frissiteni


utana pedig tilts le mindent amit nem hasznal


ami teljesen letilthato vagy eltavolithato (letorolheto) azt meg torold le


persze olyanokat ami tudod mi es hogy csak felesleges mobil beszenyezo program


sajnos igen gyarilag is rengeteget rajuk nyomnak


teljes letiltasukkal is nemelynel minimalis forgalom es hasznalat igy is megmarad

igy kemkednek gyartok

máj. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
új telefon, szolgáltatótól vettem ki. xiaomi t13. Hát előző telefonomnál is volt egy kis lassulás ami tul fura volt bár valojában egy időben ithon minden lelassult egyszere főleg a net, pedig 2 fajta netünk is van. Már beadtam vissza szolgáltatónak ellenőrzésre és nem találtak semmit és ott már ujra rakták a telefont. Hát még telefon számot,kártyát is cseréltem kb egy olyan 2 hónapig egész jo is volt. Vagyis furaságok nem történtek csak lassu volt. Van egy általános tisztitó a telefonba és amikor bakik vannak akkor a mutat egy uj mappa 1bájtot a maradványokba
máj. 4. 13:31
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem vagyok teljesen biztos miket szabad letiltani néha ugy olvasok utána egyáltalán mi micsoda
máj. 4. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Olcsó húsnak híg a level
máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én értem hogy olcsó telefon de akkor se szabadna ilyet csinálnia
máj. 5. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!