Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan cselezhetek ki egy...

Hogyan cselezhetek ki egy android appot?

Figyelt kérdés

Az történt hogy van egy android app ami tiltott engem és szeretném használni továbbra is

Gépről próbáltam bluestackal illetve android x86-al de mindegyiknél tudta az app hogy nem igazi androidos eszközről van szó

Megpróbáltam torral és vpn-nel hát ha az ip-t ismeri fel de nem

Telefonon próbáltam azt is hogy létrehoztam virtuáls androidokat (android 5.1.1, andoid 7.1.2, android 9.0.0 és android 11.0.0 de ezeknél se működött illetve az ldcloudban béreltem egy felhőben androidot de még ott is tudta az app hogy valami nem stimmel az eszközzel

Ha igazi telefonról/tabletről töltjük le az appot a háztartásban minden hibátlanul működik a dolog

Mivel próbálkozhatnák még meg hogy működjön vagy a telefonomon vagy a gépemen?


máj. 6. 04:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ezt bizony cseszheted. Vagy elárulhatnád, hogy melyik appról van szó és miért tiltottak.

Gondolom lehet olyan szolgáltatása a Googlenek, hogy az app fejlesztők egyéni kérés alapján így is bannolhatnak IMEI vagy telefonszám alapján... másik SIM kártyával próbáltad?

máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szirty ***** válasza:

"Nem létezik olyan hogy nem kijátszható egy szoftver"

Ez lehetséges.

Viszont itt inkább arról van szó hogy nem biztos hogy a kijátszása megéri a ráfordítást.


Tulajdonképpen ebbe már bele is futottál, mert neked nem éri meg egy telefont venni ehhez :)

máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen app és miért tiltott? Enélkül nem tudok segíteni.
máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
HA MEGÍRNÁD A KIB@SZOTT APP NEVÉT, TALÁN TUDNÁNK SEGÍTENI! Amúgy lehet tiltani eszközt, eszköz/hardver azonosítás alapján is: MAC blokkololás, és máris nem szükséges az IMEI.Amúgy naiv feltételezés, hogy egy app nem férhet hozzá, az IMEI-hez, ha tudnád hány hön imádott app használja az IMEIT, bizonyos célokra :)
máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!