Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lila a fényképek közepe?

Lila a fényképek közepe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban tapasztaltam, hogy fényképezésnél a fényképek közepe lila színű. Nem egy ponton, hanem egy nagy, teljes felületen. Ennek mi lehet az oka? Elnyomtam valamit a fényképező beállításaiban, vagy kezd tönkre menni a kamerája a telefonnak? Huawei P30 Lite. 3 kamerája van. Előre is köszönöma segítséget.

#A fénykép közepe lila.
máj. 12. 18:05
 1/6 Somló Volán Zrt. válasza:
100%
Üdv! Szerintem ez inkább egy hibának tűnik, mintsem valamilyen effektnek. Légyszíves tudnál róla küldeni ide egy képet? Ha én nem is, de mások így pontosabban tudnak válaszolni. De szerintem ez egy hiba.
máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A lencsével lehet valami probléma. Nem ázott be?
máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Készíts egy olyan képet, amihez egy másik kamerát használ a telefon (ultraszéles pl.)


Ha ennél nincs folt, akkor a fő kamera lencséjével vagy szenzorával van gond.

máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amik voltak azokat töröltem, most megpróbaltam csinálni egyet, de most jó. Ha sikerül, akkor mindenképp. Feltöltö egyet.
máj. 13. 07:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Amik lilák voltak azok milyen fényviszonyok között készültek? Nem sütötte telibe a fényképezőt a nap?
máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szobába készült, és egy fekete pulóvert fotóztam vele. Annál volt lila. Kipróbáltam fehér falon is, de azon nem volt ilyen. Most készítettem egyet, de most meg jó.
máj. 13. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!