Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenleg lehetne egy ios...

Jelenleg lehetne egy ios 14-el rendelkező telefont ios 15-re frissíteni?

Figyelt kérdés
Tehát hogy nem egyből a legújabb ios-ra frissíteném

máj. 12. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Csak azon készülékek esetében, amik az ios 16-ot már nem támogatják, pl.: SE 2016, 7/7 Plus


Bár azt hiszem meg lehet oldani számítógéppel kábelesen is, de az kockázatosabb.

máj. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod!

Mit értesz a kockázatosabb alatt?

Próbáltam az interneten utána járni hogy számítógép segítségével telepítsem az ios 15-öt, de végül sajnos semmit nem találtam.

máj. 13. 00:49
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
A számítógépes telepítésről én sem tudok semmit, mindössze annyi maradt meg, hogy még évekkel ezelőtt láttam egy youtube videót, ami erről szólt. De talán lesz itt valaki, aki tud ebben segíteni.
máj. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mit értesz a kockázatosabb alatt?"

Csak azért írta hogy ne 1 sor legyen a válasza :D


Csak az adott készülékre elérhető leújagg iOSt lehet telepíteni. Pontosabban csak a legújabbal lehet aktiválni a készüléket. Régebbi iOSokat már nem lehet aktiválni, nem lesz használható a telefon.

Nagyon régen tényleg meg lehetett oldani mási iOS telepítését és aktiválását, de ott is elő kellett hozzá készülni, SHSH-t menteni előre a telefonról, stb.

Amúgy minek akarsz vacakolni ilyenekkel? Nincs semmi értelme régebbi iOS-t feltelepíteni.

máj. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen típusú iPhone-ról van szó? mert ha az IOS 15 rá a legújabb( tehát nem képes futtatni a 16-ot, vagy a 17-et) akkor meg lehet oldani. máskülönben felejtős.
máj. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag leirta mindenki azt amit az 1-es, de azert lepontoztatok.. ertelmes tarsasag..
máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!