Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet ez és hogyan oldjam meg?

Mi lehet ez és hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Töltőn volt a mobilom. Egyszer a semmiből fogja magát és éktelen hangon valami kakofón zene kíséretében kiírja, hogy túl nagy a feszültség vagy mi. Kihúztam, a zene nem maradt abba. Ki kellett kapcsolnom, de közben is vijjogott. Bekapcsolás után helyrejött. Alkalmazás ilyen nincs nekem, hogy ezt művelje. Az értesítéseknél semmi erre utaló rész sincs. Honnan volt ez? A net se volt bekapcsolva. Nem értem. A zenét vagy mit se hallottam sosem.

Mi ez és mit tegyek, hogy többet ne csinálja ezt ez a túl okos telefon?


máj. 13. 00:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9-es,igaza van az 1-esnek, hiszen téged írt le... Anyu meg apu vett neked Samsungot meg 10 másikat, ugye? Oh, kicsi fiam, hát de jó neked ;)
máj. 13. 11:04
 12/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Amikor rákerestem a feszültségriasztós problémára, külföldi oldalakon Samsungot említettek páran, meg az USB-aljzat tisztítását.

Samsungra volt pár panasz itt a Gyakorin is, mivel az aljzat párásodását, szennyeződését érzékelheti, és nem tudták mire vélni, noha ez nem feltétlenül rossz dolog.

Hacsak nem művel indokolatlan riasztásokat, ami már szívatás és azt mondja az ember, hogy inkább ne lenne ilyen "okosság".

Úgyhogy felemás dolog.

máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Szervizmérnök úr ***** válasza:
...persze arról nem beszélve, hogy a dugasztáp hibáját, elhasználódását is érzékelheti, ami által megvédhető a telefon a későbbi károsodástól.
máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez a riasztás eleve ott van minden telefonban? Csak ki lehet kapcsolni... Köszönöm a válaszaitok.
máj. 13. 13:31
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ez a riasztás eleve ott van minden telefonban? Csak ki lehet kapcsolni... "

Ott van, és hozzád hasonlóan nem kikapcsolható.

máj. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!