Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég néztem a telefonom...

Nemrég néztem a telefonom tárhelyét,láttam hogy van olyan hogy egyéb fájlok, ez mi?

Figyelt kérdés
[link]
máj. 21. 06:13
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Minden olyan fájl, ami nem tartozik a fentebb besorolt kategóriákba.
máj. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pl?
máj. 21. 06:50
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Lehet akár bármilyen letöltött fájl, amit a telefon nem ismer.


Akár számítógépes program, de akár egy-egy alkalmazás által letöltött kiegészítő fájl is.

máj. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Erre gondolsz? [link]
máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4 nem, nen arra gondol. Egyéb fájlok
máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Valami elfoglal több mint száz gigát.

[link]

Tegnap már törölnöm kellett le pár appot hogy szabaduljon fel hely mert betelt a tárhely.

máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak te tudhatod, miket raksz a telefonodra
máj. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy fórumon ezt írták.


Az egyéb tárhely az alkalmazások gyorsítótárában lévő memória.

Magyarul : ha a beállítások alkalmazások menüben kiválasztasz egy alkalmazást és annak a gyorsítótárát törlöd,akkor az egyéb memória tárhelye is csökkenni fog.

Például a Facebook gyorsítótárában elég sok néha akár több gigabájt is szokott lenni.

De fontos,hogy csak a gyorsítótárat töröld,az alkalmazás adatokat nem szabad,mert akkor az alkalmazás visszaáll a gyári állapotába.

máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az "egyéb" a rendszer és appok ideiglenes fájlai, gyorsítótáras adatokból áll össze. Ezek nagy szerencsére szeretnek dagadni, de innen közvetlenül nem lehet őket elérni vagy törölni. Pl. letörölsz egy appot, akkor majd az "egyébből" is tűnnek el dolgok. Régebben dalvik cache törléssel lehetett ezt viszonylag tisztázni, a maiaknál nem tudom hogy van.
máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!