Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Részletre vásároltam pár...

Részletre vásároltam pár hónapja egy készüléket a vodafonnál. Valahogy elállhatok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vásároltam egy igen csak drága készüléket a vodafone-nál, azonban sajnos csalódást okozott. Rettenetes a kamerája, nagyon rossz az akkumlátorideje és most úgy tűnik még a töltők sem töltik megfelelően.. Azon gondolkodtam van-e és milyen mód arra, hogy egy Apple készülékre váltsak.
máj. 21. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
😂😂😂
máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem megy az olyan egyszerűen.

Mi volt a szerződésben?

Ha esetleg van lehetőség a hitelszerződés felmondására, akkor 100% biztos, hogy vagy egy összegben kell kifizetni a továbbiakat, vagy pedig vissza kell adnod a készüléket.

máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem. Részletre soha nem érdemes vásárolni, föleg nem a Vodafonnál.
máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Hát igen, a drága készülékkel lehet villogni a barátok előtt?! Azért kellett? Aztán kifogtál egy rossz szériát. Mehetsz a bíróságra, ha nem fizetsz, ha meg igen, akkor van egy pocsék telód. Egy olcsó telefonnak is lehet igen jó kamerája, jó az akkuideje és töltődik rendesen. Egy 56 ezer forintos telónak.
máj. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Az utolsonak pedig: tartalomkészítőként dolgozom, szóval ahhoz kellett hogy jó legyen a kamerája. A szakmai leírása alapján szuper, de valahogy mégis rossz használatban. Szoval nem a baratoknak mutogatni vettem 😄 bar gondolom a kerdesemben az zavart a legjobban téged, hogy egy drága telefont vettem 🙂
máj. 21. 23:51
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Máskor el kéne olvasni a szerződést amit aláírsz nem fél évvel később kérdezősködni róla anonim oldalon
máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem hogy leírnád milyen modell két szóbol, hanem azt fitogtatod hogy ilyen rossz meg olyan drága, legalább kapnál valami megoldást ha elmondanád milyen telefonról van szó, mert vannak olyan típusok aminek lehet a kameráján vagy az üzemidején javítani appokkal (G-cam, Open camera, stb..) vagy az akksinak (accubattery, 2 battery, stb...). Elállni azt biztosan nem fogsz egy részletfizetéstől mert már beleegyeztél a szerződésbe.
máj. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
14 napod lett volna elállni. Ha az nem volt elég, hogy "leteszteld" a készüléket, akkor így jártál...
máj. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ennyi idővel utána derült ki? Az a baj, hogy már nem tudod felmondani csak szerződés bontással, de akkor van kötbér.
máj. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá pénzed minek veszel drága telefont? Részletre venni gyakorlatilag olyan mint ha hitleböl vennéd
máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!