Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite (ALE-L21)...

Huawei P8 Lite (ALE-L21) függetlenítése online...?

Figyelt kérdés

A készüléknek én a második tulajdonosa vagyok, az eredeti tulajdonossal nincs kapcsolatom.

A következő linket találtam: [link] - Ez nagyon jól hangzik, csakhogy az Igény elküldése opcióra kattintva megjelenik az igénylő neve, mint kötelező kitöltendő mező. Feltételezem, hogy a későbbiekben egyéb adatokat is meg kell adni (akkor is, ha nem én vagyok az eredeti tulajdonos). A vásárlást nem tudom mivel igazolni, mert az adás-vételről nem keletkezett dokumentum.

Mit csináljak?

(Azt nem tudom, hogy a Telekom-nál lett-e vásárolva. Feltételezem, hogy nem, mert (lejárt) Telenor-os SIM-kártya volt benne amikor az enyém lett.)


A személyes függetlenítés az élethelyzetem miatt nem megoldható. Legyetek szívesek az online függetlenítésre válaszoljatok!


És: Nincs PC-m / laptop-om, csak telefonról tudnék bármit is intézni.



máj. 22. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltál már benne más sim kártyát?
máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, bár halványan van már meg emlékezetemben, de azért úgy-ahogy emlékszem. Csak 20-asnál jelzett hálózat nevet.
máj. 22. 21:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!