IPhone 6s 2024-ben?

Figyelt kérdés

Szerintetek megérte megvenni?

Neten rendeltem 21 ezer Ft-ért 100-as akksival, 32Gb-os, jó allapotú.

Másodlagos telefonnak használom majd, pl internet megosztás, Youtube/TikTok nézés, zenehallgatás, ilyesmik.

Az iOS 15.8-ra még le lehet tölteni minden közösségi appot, és egyéb népszerű alkalmazásokat?


máj. 24. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Legjobb telefonom volt anno. De nyilván ebbe már valami gagyi aksi van.
máj. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eredeti gyári akku van benne, illetve a kijelző is gyárira cserélték, lefotózta a számlát.
máj. 24. 16:32
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
A gagyi akkumulátor úgy értendő, hogy nem követi a jelenlegi alkalmazások igényeit. Egy 9 éves mobilról beszélünk, ami a technológiában rengeteg, és 9 év alatt az alkalmazások rengeteget fejlődtek, szinte az összes, és pikk-pakk leszívják az IPhone 6S akkumulátorát.
máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
9 éves telefon, levél nehezéknek jó lesz.
máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Másodlagos telefonnak inkább egy iPhone 8/SE.
máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Fel nem fogom, hogy az ember másodlagos telefont miért vesz, de ha már vesz, akkor miért nem valami megbízhatót, amivel tuti nem lesz gond? A maga idejében az általad említett iPhone nagyon jó telefon volt, de manapság - akármilyen aksi is lesz benne - az üzemideje meglehetősen gyatra lesz. A szoftvertámogatás hiánya miatt pedig bármilyen kliens app használhatósága kérdéses lesz. Magyarul: nem lesz semmilyen téren megbízható.


- Ha csak telefonálni kell másodlagos telefon, akkor vegyél valami pár ezer forintos butatelefont.

- Ha nem csak telefonálni kell és szeretnél appokat is használni és a világért sem engedheted meg magadnak, hogy kiess az online világból, akkor miért nem veszel egy zsír új olcsóbb androidos telefont? Még ha nulla szoftvertámogatás lenne rá, akkor is évekig gond nélkül fog menni minden app, az üzemideje pedig tökéletes lesz.

- Ha otthoni tartalomfogyasztásra kell valami eszköz a telefon mellé, akkor meg miért nem egy tablet vagy egy laptop?


"Másodlagos telefonnak használom majd, pl internet megosztás, Youtube/TikTok nézés, zenehallgatás, ilyesmik."


És akkor jön a nagy kérdés: erre miért nem jó az elsődleges telefonod? Minek kell másodlagos? Komolyan nem értem. Rossz az üzemidő a mostani telefonodon? Nem egyszerűbb egy powerbank vagy egy aksi csere?

máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Nincs másodlagos telefonom, de ha lenne, akkor max. telefonálás, vagy végszükség esetére, ha épp valami fontos, de az első le van merülve. Ezt mondjuk én sem értem:

“internet megosztás, Youtube/TikTok nézés, zenehallgatás, ilyesmik”

Ezek tökre olyan hétköznapi dolgok, amire egy ember legtöbbször használ egy okostelefont, és ha erre csak másodlagost, akkor el nem tudom képzelni, hogy az elsődlegessel milyen ‘hű de nagy’ dolgokat...


Amúgy anyám nem nagy telefonos, magától sose venne semmilyet, mindig húgom régi telefonjait örökölte meg, legutoljára az iPhone 5S-t. Aztán 2021 karácsonyra kapott egy vadiúj 6S-t, Telekomnál még 6 év után is maradt belőle raktáron. Telefonálás/FaceTime, Messenger, Google böngészés, néha 1-2 fotó, ennyi, másra nem használ telefont, ezekre meg még az 5S is bőven kiszolgálta, a 6S csak üzemidőben ráadás Neki.

máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Én is egy iPhone 6s készüléket használok ráadásul fő telefonként és nem másodlagosként. Idén vettem a Rejoy-on

Átlag felhasználásra tökéletesen megfelel nekem, ha nincsenek extra igényeid, ajánlom ezt a telefont. :)

ma 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
előző vagyok, azt még hozzátenném hogy megérte megvenni az alapján amiket leírtál :)
ma 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!