Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv! Most kezdtünk el a...

Üdv! Most kezdtünk el a egyéni vállalkozózast barátommal és az a kérdésem hogy adnak e telefon részletre a telefon cégek _e?

Figyelt kérdés
máj. 24. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Amennyiben a cégtörténetben a működéssel kapcsolatban pozitívak az adatok, akkor igen.

Különben erősen kérdéses.

Vedd meg cégszámlára teljes áron, később leírhatod..

máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Egyénit ketten? :D
máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Papíron egy név szerepel kedves válaszoló 😂😅
máj. 24. 20:46
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Magyarul nem a barátoddal, hanem te vagy ev vagy a barátod. Agyhalott. Nem lesz ez hosszú életű vállalkozás...
máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Mindegyik szolgáltató ad neked kamatmentes részletre készüléket, ha megfelelő, hűségidős előfizetést vállalsz hozzá.


Magánszemélyeknek, valamint vállalkozóknak eltérő számlacsomagok léteznek.


Nekem is üzleti előfizetésem van, egyéni vállalkozó vagyok, három előfizetésem van egy csomagban. akár három telefont is kihozhatok kamatmentes részletre.


A készülék ára valamennyivel olcsóbb így, mintha egyben venném meg, az előfizetésem díja pedig kb. egyharmada annak, mintha magánszemélyeknek szánt tarifacsomagom lenne.

máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Ez ennyi, a kérdés is jó értelmes, utána is bizonyít.

Induló vállalkozásnál ez a legfontosabb, valami használt telefonnal nem is lehet már telefonálni.

máj. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Kérdezd meg a szolgáltatót milyen ajánlataik vannak és mi kell hozzá. Leírni csak akkor tudod, ha olyan a vállalkozás is.
máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%

4es

Hasonlòkèpp kezdtük miis èn lelèptem mert màskèpp gondoltam s összevesztem a cimboràval..viszont a màig müködik a kis vàllalkozàs

Ok ez konkrèt Srb-ben van meg olyan stiklikkel hogy attyavilàg :D de megy :D

máj. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!