Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen power bankot vegyek?

Milyen power bankot vegyek?

Figyelt kérdés

Samsung S22-m van, és sokat utazok, kirándulok, járkálok. Telefonom gyorsan lemerül így szeretnék venni egy power bankot, ami megkönnyítené az életem. Samsungtól van 10k mah wireless és 20000mah-es verzió, egyáron van mindkettő egyes helyeken de nem tudom melyik lenne a megfelelő. Legfontosabb nekem hogy gyorsan töltse fel, lehet wireless-es is nekem mindegy ha előnyösebb az, viszont megbízható legyen a készülékemhez, ne melegedjen fel ez nagyon fontos súly az mindegy. Csak a méret számít nekem hogy 20k-t kitudom használni, vagy vegyek 10k de kapok wireless-es beépítettséget? Ezt tessék megnézni:

[link]


Illetve ez:


[link]


Ti melyiket ajánlanátok?


máj. 26. 16:36
 1/5 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
A 2. at venném.
máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gyors toltes = melegedes ezt nem lehet megkerulni sehogysem

szinten:

vezeteknelkuli toltes = melegedes


samu altalaban minosegi powerbankokat csinal szoval emiatt ne aggodj

hamisitani hamisithatjak, es gyari hibas is lehet...


ami csak egyhelyen kaphato az nem biztos hogy a legerdemesebb valsztas


es mindketto kabelel is hasznalhato

máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ahoz hogy ne melegedjen tolteskozben erdemes lekapcsolni mindent (repulogep modra valtani, vagy energiatakarekos modra) akar kikapcsolni telefont


mivel ha kozben aktiv a net vagyis le es feltoltes van folyamatosan

vagy fut barmilyen program

akkor az jobban melegiti mint szukseges

máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy szükség van-e a nagyobbikra, vagy elég a 10000 mAh-s. Azért ne feledjük, hogy a dupla kapacitás dupla vastagsággal és súllyal jár. Nem mindegy, hogy 20, vagy 40 dekát kell cipelnie az embernek.
máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10000 mAh elėg lesz vékonyabb könyebb ,nekem sokféle van vékony 10000 mAh meg 20000 mAh az vastag és nehéz van napelemes ami semmire sem jó.

van egy kicsi könnyü is.

máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!