Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilfox tokjairól vélemény?

Mobilfox tokjairól vélemény?

Figyelt kérdés
Tekintsünk el egy kicsit a cég megkérdőjelezhető marketing stratégiáitól. Akinek van/volt mobilfoxos telefon tokja, mi a véleménye róla? Minőségi vagy sem?

máj. 26. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Közel nem olyan jó, mint amilyennek leírják. Nyilván egy sheinesnél jobb, de ez sem véd meg 100%-osan a töréstől.
máj. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ők sem tudnak csodát művelni. Ugyanolyan nyomtatott tok, mint az összes többi. Egy év után már szét van kopva. Annyi, hogy nagyon sokat költenek a marketingre.
máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában (sőt alatta) sokkal nevesebb gyártók, jobb tokjai vannak. Pl. Spiegen vagy Speck tokok.
máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszonylag rossz minőség és elég bumszli tokok. Olyan minőség mint ami harmadába kerül más webshopokban. Nagyjából 5-6 ezret érne szerintem maximum. Én ennyiből inkább egy márkás és valóban minőségi tokot vennék.
máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jók ilyet használok de befejeztem a botrány után...
máj. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!