Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhonemon a Cydia telepitve...

Az iPhonemon a Cydia telepitve van, de megsem tudok mas apps-okat masolni a szamitogeprol a telefonra. Valaki elmagyarazna, hogy miert van ez? Es esetleg, hogy hogy kell?

Figyelt kérdés
Tudomasom szerint, ha a Cydia telepitve van akkor a telefonom Jailbreakelt. Nemjol tudom?
2010. okt. 30. 11:19
 1/5 anonim válasza:
Előszór le kell töltened egy ingyenes alkalmazást az itunes-ról és csak utánna tudsz crackelt progikat is rátenni...tehát az eredetit felrakod és utánna mehet minden... de régen volt Iphone-om :D
2010. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jah igen és a telód Jailbrakelt de csak ezzel együtt müködik minden.
2010. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2010. okt. 30. 11:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Letoltok egy ingyenes progit a iTunesrol, de azt sem engedi felrakni... Vagy en vagyok nagyon huje vagy valaki magyarazza el pontosan hogy is kell hasznalni az iTunes-t!:D
2010. okt. 30. 11:40
 5/5 anonim válasza:
Régen volt ilyen telóm tényleg de viszont a szifon.com-on van fent sok info... ott is megnézheted... amúgy ahogy látom az irásodból nem igazán vagy regisztrálva az Ituneson vagy én látom rosszul? Mert ha nincs reg nincs letöltés :)
2010. okt. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!