Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonomat beleejtettem a...

Telefonomat beleejtettem a levesbe. Mit kell ilyenkor csinálni? -->

Figyelt kérdés

Na szóval.Beleejtettem a telefonomat az almalevesbe,ami jóó sűrű.És 4hónapja sincs,hogy megvettem. :( ilyen: [link]


Kitörölgettem,meg minden. Hagytam párórát száradni,és most bekapcsoltam.. Ment egy percet,aztán se kép se hang. :@ :( 25ezer forintért vettem,és nincs pénzem másikra. :'(

Szervízbe,ha elvinném,azt mondanák úgyis,hogy kicserélik,de vegyek újat. Most mi a frászt csináljak? :'( Óóó :'(


2010. nov. 2. 18:47
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, akkor meg lehet csinálni, de ott nem tettél jót neki, hogy pár óra után bekapcsolta. Rizsbe kell tenni, nem pár órára, hanem pár napra.
2010. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is így jártam az egy hetes okostelefonommal.

Bekapcsoltam pár óra múlva, ment kicsit, de aztán végérvényesen, javíthatatlanul tönkrement.

Mondták, hogy napokig kellett volna szárítanom, rizsben, vagy szimplán csak kiterítve valahol, szétszedve.

Vittem mindenhova javítani, de csak az új alaplap segített volna, de az kb annyi, mint egy új telefon...


Sajnos türelmesebbnek kellett volna lenned, mert amíg nem szárad ki teljesen, addig nem szabad bekapcsolni.

2010. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Tinker Bell ***** válasza:

Az első válaszoló tippje után vidd be a szervizbe jótállásival együtt és mondd, hogy nem mindig kapcsol be, add a hülyét. Legfeljebb garanciamegvonással végződik, ha szerencséd van akkor meg megjavítják! Mást úgy sem tudsz tenni.

Ha meg nem tudják megcsinálni, hátha van a környezetedben szakszerviz és kérhetsz tőlük árajánlatot. Ha az sem megfelelő, akkor beadod a használt telefonoshoz és lecseréled egy olcsóbbra vagy használtra!

2010. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Háát.. Azért még hagyom száradni.. Hátha.. De pénteken,ha minden igaz,megy a szervízbe.

2010. nov. 2. 19:03
 5/11 bp1985 ***** válasza:
Hiába viszed szervizbe, max azt éred el, hogy 1hétig bent van. Korróziót lehet látni. Vissza fogják küldeni garanciamegvonással. Max alkatrészként el tudod adni.
2010. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

A szervízt nem lehet átverni, én napokig szárítottam, mielőtt elküldtem, és a korróziót észrevették. Nem volt nehéz, brutális nyomokat hagy a folyadék egy teló belsejében, úgyhogy időpocsékolás beküldeni, úgyis csak javítatlanul fog visszajönni.

Inkább vidd javítóba, ott van esély, hogy sufnituninggal életet lehelnek belé, bár nem sok.

2010. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tinker Bell ***** válasza:
De veszteni nem veszt vele semmit! Amíg a szervizben van a teló, addig adnak kölcsönt!
2010. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem a Nokia nem adott kölcsöntelót :(
2010. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem anno a V3-as motorolám 2 órát tekergett a mosógépben.

2 napig száradt a radiátoron, majd bekerült a szekrénybe, mert nem kapcsolt be. Pár hónap után kipróbáltam mit csinál, ha rátöltök egy kicsit és voalla, a kamera kivételével müködött a teló. Még most is müködik, csak a 14 hónapos unokaöcsém betörte a kijelzöt.


Tehát szedd szét atomjaira és szárítsd!

2010. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én anno"teáztattam" a DB-s Alcatelt.Az volt a szerencsém,hogy mézes tea volt. Azt hitték a szervízben,hogy felrobbant a kondija,azért ragad.
2010. nov. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!