Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 tulajok mi a vélemény...

Iphone 4 tulajok mi a véleményetek erről a telefon rol (Iphone 4)?

Figyelt kérdés
Szeretném lehet ne hulyezz meg ne anyazz hogy ezt vettemn és mértem htc ! Azért mert nem tetszett! Köszönöm :)
2010. nov. 3. 12:11
 1/5 bp1985 ***** válasza:
55%
Túlárazott divattelefon. Nekem 3gs volt, de az sem volt arányba tudás/ár részen.
2010. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
55%
Meg annyi, hogy a htc nem olyan dolgokat rak bele ujdonságként a telefonokba, ami már a nokia 3510 idejébe volt. (mms) Se k800 (videóhívás)
2010. nov. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Eladtam másnak. Untam, hogy mindenhol függtem az iTunes-től, nem jelentek meg a flash tartalmak és viszonylag hamar lemerült. Azóta van egy HTC Legend-em és a tapasztalat azt is mondatja velem, hogy ennél többre nem is lesz szükségem mostanában. Főleg nem 200e ft-tal többért :).
2010. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a nevét fizeted meg, a telefon maga nem ér annyit. Valóban, a fele annyiba kerülő HTC-k ebben a kategóriában sokkal jobbak (és nyilván ezáltal jobban meg is érik).
2010. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó telefon többszázezer alkalmazás van rás.
2010. nov. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!