Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az egyik haverom telefonja...

Az egyik haverom telefonja itt maradt nálam és lemerült feltöltöttem a nővérem töltőjével de a haverom telefonja nokia 5230-as a nővéremé nokia 6111-es. Baja lehet? (lejjebb)

Figyelt kérdés
És már vissza adtam neki a telefon és ma hívott h hány miliamperes töltövel töltöttem.Megnéztem és volt a töltön 2 szám az egyik 65 aM a másik 350 aM. Utána néztem az ővé 800aM-es ha minden igaz.Kérdeztem h baj van -e azt mondta nincs de nagyon érdekelte.Baja lehet a telefonjának?
2010. nov. 5. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet baja. ha kisebb akkor még jobb is neki csak lassabban tölti fel. nekem az 5800 hoz 890mA van anyám nokiájához meg 350 körüli. előszeretettel tölti az enyémmel mert gyorsabban tölti de énis használtam már az övét. semmi bajuk nincsen.
2010. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elképzelhető h kicsit kisütöttöd az akksiját,de nem biztos.ha fél nap vagy kevesebb alatt lemerül akkor kinyírtad.
2010. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Viki233 válasza:
a mostani telók már olyanok h nem süthető ki az aksijuk...
2010. nov. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát utána még elég jól bírta,úgy h neteztek is vele meg miegymás...
2010. nov. 5. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:

A mai modern akkukat nem lehet már kisütni, védő áramkörük van.

Tölthetted volna 1A-es töltővel is, ha nem kell neki nem veszi fel és kész. Ez nem úgy működik, hogy belenyomja erővel.

2010. nov. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Öhm nagyob töltövel kisebb telefont lehet. A telo annyi áramot vesz fel amennyi kell neki. Viszont 5230-at kisebb töltövel nem szabad. Én ugy jártam, egész nap töltöttem, 30 perc után kifujt. A rendes töltömmel 1 nap alatt sikerült csak visszahoznom.
2012. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!