Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van jobb telefon a Samsung...

Van jobb telefon a Samsung Galaxy Spicanal ami megfelel a következő kritériumoknak?

Figyelt kérdés

Android oprendszere legyen, kapacitív érintőképernyője legyen, felbontása 320x480 vagy nagyobb legyen és 50 ezer Ft legyen a max értékhatár. Lehet akár használt is.

És a másik kérdésem, hogy a Spica tényleg nem játssza le a 3D-s játékokat? Jó a processzora és van benne 3D gyorsító sem, de azt hallottam hogy nem készített rá a Samsung 3D drivert, bár mások már majdnem elkészítették.

És még egy harmadik kérdésem is lenne, hogy 2.2 Androidra lehet-e majd frissíteni, mert a Samsung ezt sem csinálta még meg, hogy legyen rajta, de erre meg nyújtottak be petíciót.


2010. nov. 6. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
50 ezer Ft?! xD Egy olyan telefont aminek nincs fatális hibája és ilyen tudása van nem kapsz ennyiért..
2010. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Spicaban én nem nagyon találtam hibát.
2010. nov. 6. 13:39
 3/9 A kérdező kommentje:
De mondom, lehet használt is, pl. HTC Hero, csak az most még kissé drága lenne.
2010. nov. 6. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kevertem sorry! Azt hittem a Samsung Galaxy S-re gondolsz (i9000).
2010. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

commtiva z71, lg optimus. de ezek nem jobbak, mint a spica, mindegyik gyengébb valamiben

commtiva: igaz hogy öt megapixeles kamera, de nagyon gyenge

optimus: gyengébb kijelző, kisebb is valamennyivel.

de nekem is spicám van. 2.2 vagy lesz vagy nem, 3d drivert már készítik jóideje.

2010. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A Spicaban is van TouchWiz, mint a Galaxy 3-ban és gyors is?
2010. nov. 6. 15:52
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg vannak a Spican navigombok, azokkal tudok kurzort irányítani Opera Mini böngészőben?
2010. nov. 6. 19:12
 8/9 A kérdező kommentje:
És még mire lennének azok a gombok jók? Vannak olyan dolgok a telefonban, amit csak navigombbal lehet használni és érintőképernyővel nem?
2010. nov. 6. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:

mindent lehet az érintőképernyőn csinálni, a gombok csak amolyan segítség. pl egyszerűbb felvenni így a telefont, meg ha gondolod így váltasz számot, stb.

és spicában nincs touchwiz, teljesen alap androiddal érkezik. viszont úgy szabod testre ahogy akarod, több home alkalmazást is letudsz tölteni, én pl a launcher pro-t használom.

opera-ügyben nem tudok nyilatkozni, de valószínűnek tartom.

2010. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!