Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érintő képernyős telefonon...

Érintő képernyős telefonon megnyitottam az fm rádiót. Most ha kilépek belőle akkor is mutatja a kijelzőn hogy Fm rádió. Hogy tudom eltüntetni a kijelzőről?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
megnyitod, leállítod, kilépsz belőle és nem fog szólni, nem is fog látszani
2010. nov. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Újra megnyitottam le is állítottam, kiléptem és mégis mutatja. Ezt már próbáltam. :(
2010. nov. 9. 07:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok! A leállít gombbal leállítom a rádióhallgatást, kilépek és a kijelzőn ugyanúgy látszik. Már mentem beállításokra ott semmit nem találtam. Pár napja ugyanígy jártam a zenelejátszóval, akkor kaptam a telefont azt visszaállítottam még a gyári beállítások visszaállításával. De most mit csináljak vele hogy kilépjen teljesen nem tudom. És nem is értem mert igaz ez az első érintős telefonom, bármit megoldok, számítógéphez sem vagyok hülye de ez kifog rajtam. Egyszerűen nem tudom.
2010. nov. 9. 07:28
 4/6 A kérdező kommentje:
megoldottam, behúztam a kiugró listába és így eltűnt. Köszi a választ azért.
2010. nov. 9. 08:17
 5/6 anonim ***** válasza:
"Érintő képernyős telefonon".... k*rva specifikus vagy ám
2010. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon unatkozhatsz, ha olyan kérdésekre válaszolsz, ami k...ra nem érdekel és nem tudsz normális választ adni. Lehet neked egyszerű, de lehet hogy másban meg te vagy a balf.sz mégse szól le senki érte nagyokos. Azért sajnállak mert aki ilyen bunkó az nagyon magányos lehet, hiába vagy specifikus.:D Na csá!!!
2010. nov. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!