Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan változott meg magától...

Hogyan változott meg magától a háttérkép a telefonomon?

Figyelt kérdés
Reggel 7-kor megnéztem a telót és az volt rajt ami eddig, utána visszaaludtam és 10:05-kor keltem fel és tök más háttérkép volt rajta. Tuti hogy nem feküdtem rá mert ugyan az ágyban volt a telefon de tök messze tőlem.
2010. nov. 9. 10:27
1 2
 1/11 bp1985 ***** válasza:

1. Simán ráfeküdhetsz. Amikor alszol, honnan tudod, mikor merre fordultál?

2. Nincs beállítva valami olyan, hogy x időnként változzon a háttér?

2010. nov. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs beállítva hogy változzon a háttér. Bár nehezen tudom elképzelni mert nem annyira mozgok mikor alszok de tényleg lehet hogy ráfeküdtem. Csak az a furcsa hogy ahhoz hogy feloldjon a billentyűzár meg kell nyomni 2 gombot+ olyan helyen volt az a kép ami a háttér lett ahova nem 1-2 lépéssel kell bemenni.
2010. nov. 9. 11:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam memóriakártyán van a háttérkép. Ha kiveszem, megváltozik, mikor visszateszem, visszáll az eredeti kép.
2010. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 bp1985 ***** válasza:
Milyen telefon?
2010. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Esetleg nem lehet, hogy valaki megviccelt?


Ha másik témát állítasz be, akkor is változhat a háttérkép... bár álmodban nem tudom, hogy csináltad :D

2010. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti, hogy csoda történt.

Ne "csodálkozz" ezen, csodák nagyon gyakran előfordulnak.

Az előbb pl. írtam egy mókás választ erre a kérdésedre és eltűnt. Szerintem ez is csoda volt.

És ha ez a válaszom is eltűnik, akkor az már tagadhatatlan biozonyíték arra, hogy csodák márpedig vannak.

2010. nov. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem memóriakártyán volt a háttérképed, és valamitől meghülyült a teló és egyszercsak nem ismerte fel a kártyát.
2010. nov. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ma 12:44-nek van igaza :D A tesóm volt. És tök elhitette velem hogy ő aztán nem volt:D Én meg már tök megijedtem hogy mi van. :D
2010. nov. 9. 17:21
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgyhogy bocsi mindenkitől hogy ilyen hülyeséggel zaklatlak titeket :D
2010. nov. 9. 17:22
 10/11 anonim válasza:

21:44-es vagyok :)

Vicces lehetett :)

2010. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!