Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy samsung mobilom...

Van egy samsung mobilom (érintő képernyős GenoA) és bemondta az unalmast! Még van garancia rá! A samsung boltokban hogy működik a garancia?

Figyelt kérdés
Visszadják a pénzt, vagy ugyanolyan mobilt adnak, vagy csak javítanak, esetleg választhaok egy mobilt és annak az árából levonják a régi mobilom árát?
2010. nov. 13. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. javítás

2. javítás

3. javítás

4. ...

100. ...

101. Ha nem javítható, akkor adnak egy ugyanolyat

102. javítás

103. javítás

104. ...

150. Ha nem javítható, akkor adnak egy ugyanolyat

151. Ha nem javítható és nincs már ugyanolyan, akkor felajánlhatnak hasonlót, vagy az árát vissza.

152. Veszel egy másikat.

153. Elromlik.

154. javítás

155. javítás

156. javítás

157. ....



:)

2010. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt most nem egészen értem :D de azért köszi! Azt nem értem benne, h ez a felsorolás arra értndő, h először csak javítják, aztán lehet a többit, vagy ez mint tőlem függ?
2010. nov. 13. 15:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Tőled csak az elrontás függ és a szervízbe hordás. A többi megy magától.
2010. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! bár én legszívesebben kérnék egy újat, mert mikor ezt vettem semmi konkrétat nem mondtak róla és semmit nem tud, nagyon kis gagyi! :)
2010. nov. 14. 11:37
 5/5 A kérdező kommentje:

sőt, a telefon nem csak gagyi, hanem k..va sz@r :D :S

a baja pedig az, h szívárvány foltok vannak a képernyőn! de meg tuggyák javítani, de nem akarooom! :(

2010. nov. 14. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!