Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy HTC Desire...

Nemrég vettem egy HTC Desire Z telefont. Elvileg lejátsza a DIVX filmeket, de rátöltöm gépről és nem mutatja. Hogy csináljam? Az aviknál meg csúszik a hang.

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

A francért kell filmeket nézni egy kis vacak mütyűrön!


Nem bírod ki hazáig?

2010. nov. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért írod be a hülyeségeidet, te szellemileg leépült?

Hallottál már arról ,hogy "utazás" ?

2010. nov. 13. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:

tegyél fel valami lejátszó programot, a gyári nálam is rakoncátlankodik néha, igaz csak 720p filmeknél (galaxy s)

yxplayer nekem bevált

2010. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Hallottál már arról ,hogy "utazás" ?"


Jah, valami rémlik. Meg az is, hogy amikor elutazom, akkor pont nem a tévét vagy filmeket akarom nézni, hanem a tájat, a várost, a tengert, a nőket.. meg hasonlók.


Ha meg megérkeztem, akkor ott a szállodában a tévé/vido/dvd. Ha meg nincs ott, akkor szólok a négerszolgának, hogy azonnal hozzák. Ha meg nem hozzák mégsem, akkor kimegyek a tengerpartra vagy beülök egy egzotikus étterembe meg hasonlók.


Ha elutazol és elhagyod a szuperhiperdivixnézős telefonodat, gondolom akkor lőttek is a nyaralásnak meg a nagy utazásnak!


Szánalmas.

2010. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én vagyok a szánalmas? Semmi közöd, én mit csinálok a szabad időmben. Négerszolga? hol élsz? Tengerpart?

A napi 8 óra a gyárban nem a tengerpart ;)

2010. nov. 13. 18:00
 6/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló . Valóban jól működött köszi szépen ;)
2010. nov. 13. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Basszus, nem lecseszni kell a másikat, hanem programot ajánlani neki. Amúgy én is szoktam néha lefekvés után, mikor barátnőm alszik, telefonról kicsiben filmet nézni, noti túl kicsi hozzá, nemrég költöztünk albiba, és csak pici TV-nk van, használhatatlan.


Amúgy én is ezzel küzdöttem sokáig, az összes hülye lejátszónál vagy kásásodott a kép, vagy csúszott, esetenként 5mp-et is a hang. Feltettem ezt, és lám okos program, szép kép, nincs hangcsúszás. Tök jó, bár DivX-et nem próbáltam még, talán majd holnap, de mp4 filmnél tökéletes, ami jó nagy felbontású is, ez már elég...


Kedves témanyitó: Én is nemrég vettem, de én Desire HD-t, ami ugyebár a Z testvére, de nagyon vaciláltam a 2 telefon közt... Felvennéd velem a kapcsolatot e-mail-ben? Lenne pár kérdésem... Címem: akossss@gyoriek.hu Előre is köszi.

2010. dec. 15. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Írtam.

2010. dec. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!