Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem olvassa be a memória...

Miért nem olvassa be a memóriakártyát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem memóriakártyát (microSD) az új Samsung 3300 Champ mobilomba, de valamiért nem akarja beolvasni.Addig eljut, hogy érzékeli, ha kiveszem vagy beteszem.A számítógépbe USB-vel bedugom és nem észleli!

Tegnap ugyan ezt a kártyát formázás előtt beolvasta, még zenét is hallgattam róla.

Beleraktam egy LG-be és tökéletesen működött, még a gép is beolvasta.

Elég érdekesnek tartom.Az eszközbeállításoknál is nézegettem és a "kötetek" nevű fülön érdekes dolgot találtam:

partíció stílusa: nem használható

kapacitás: 0 MB

Eszközállapot: "Ez az eszköz megfelelően működik."


Azon is gondolkodtam, hogy kell-e hozzá illesztőprogram...És ha igen akkor az LG-hez miért nem kell?


Várom a válaszokat ötleteket.


2010. nov. 18. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
formáztad a kártyát már?
2010. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kártyát csak az LGről tudtam mivel a kártyát az enyém(Samsung) nem olvassa be!
2010. nov. 18. 17:24
 3/3 A kérdező kommentje:

A telefonon azt írja, hogy Elérhető hely: 0 kb

Rámegyek a formázásra és azt írja ki szimplán, hogy : Hiba

2010. nov. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!