Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legvèkonyabb,...

Melyik a legvèkonyabb, legkönnyebb, legkisebb mobil?

Figyelt kérdés
Csak hivni és sms-t kell h tudjon fogadni, a szines kijelzö se feltètel!
2010. nov. 19. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát van olyan ami a legvékonyabb , de az nem a legkönnyebb. Meg van legkönnyebb is ,de az meg nem a legkisebb . Amúgy a kérdésedből itélve lány lehetsz ,ha igen írj vissza és javaslok szőke csajszis telókat.
2010. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ami nagyon kicsi az a sony ericsson xperia x10 mini. viszont nem a legvékonyabb. a samsung volt annó ráállva errea vékonytelefon dologra, ott érdemes nézelődni.
2010. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hello.


Pasi vok ès eleg jol ertek az okostelefonokhoz.

Eddig symbianos korokben mozogtam, de nemreg attertem androidra (most is epp a Motorola Milestone-mrol irok). A symbianrol szinte mindent vagok.

Azert tettem fel a kerdest mert ki szeretnem probalni a iOS-t, ezert venni akarok egy ipod touch 4g-t csak ugye ahhoz kene egy telefon amin tudom telefonalni, szval ezert keresem a legkisebb mobillt.


A kerdesem tenyleg nem nagyon ertelmes, de a lenyeg benne van!

2010. nov. 20. 17:37
 4/4 A kérdező kommentje:
tudok*
2010. nov. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!