Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen aránylag olcsó érintőké...

Milyen aránylag olcsó érintőképernyős hangostelefon van?

Figyelt kérdés

ar aránylag olcsó alatt olyan max 20ezerig terjedő ára értek.

Milyen telefont tudnátok ajánlani ami hangos?

nem muszály annyira hogy érintőképernyős legyen..

köszönöm.


2010. nov. 19. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Mit jelent az hogy hangos? Ha kihangosítod, akkor 10 méterrel odébb is lehet hallani, hogy mit mondanak neked. Ilyen szempontból bármelyik telefon lehet hangos. Amúgy a muszáj legyen pontos j, ne nyelvújíts.
2010. nov. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

bocs,

amugy ugy értem hogy hangos hogy a zene hangereje legyen hangos.

2010. nov. 19. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak azok hallgatják hangszórón a zenét, akik lopták a mobilt,mert ugye a lopott mobilhoz nem jár füles :D
2010. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kriss06 ***** válasza:
És a zene hangereje, hogy legyen hangos fülhallgatóval vagy kihangosítva. Ha az előbbire gondolsz akkor az nem a telótol hanem a fülestől függ. Ami a kihangosított hangerőt illeti, nos arra figyelj, hogy két hangszórója legyen egy amivel telefonálsz, egy amivel kihangosít ezek általában szólnak mint állat. Nekem konkrétan SE W100i Spiro-m nekem elég hangos T-Mobile-nál egy húszasért adják dominóval. De szinte az összes SE-ra igaz.
2010. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem,amugy a fülesre is ondoltam.

akkor milyen fülest érdemes venni hozzá?

2010. nov. 23. 21:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk az én Sennheiser CX-300 II fülhallgatóm eléggé hangos a HTC Legend-emre kötve. Kifele nem ad hangot, viszont a basszust az agyadig tolja és nem kis hangerővel.
2010. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem csak a fülhallgatótól függ.

Az én ZTE Blade-em pl. elég halk, pedig Panaszkodik fülesem van.

2010. nov. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vegyél androidos telefont, (Lg Optimus GT540, vetetsd meg 1 platinakártyással, úgy fél áron nincs 20 ezer se.) tegyél rá PowerAMP médialejátszót, kapcsolt be h Phone Speaker (Loud) olyan hangot kapsz, h megsüketülsz.
2010. nov. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2010. nov. 24. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!