Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy windows mobilon lévő...

Egy windows mobilon lévő msn-en működik a szóbeli beszélgetéses funkció?

Figyelt kérdés

lehet hülye kérdés, de meg kell kérdeznem..

egy ideje már nincs laptopom, és megőrülök attól h az asztali gépnél kell ülnöm..

új telót veszek, és akkor már WIFIset, két legyet egy csapásra alapon.. mert nekem az úgy pont elég lenne, mert a laptopot is inkább csak msn-ezésre, meg a word-öt használtam

ezért érdekel h lehetne-e hívni msn-en úgy ingyen mint a rendes gépeken?


2010. nov. 20. 14:27
 1/1 anonim válasza:
Látom még nem válaszolt Neked senki eddig. Nem telón hanem AIRIS T-620 -as PDA-ról WI-FI-n keresztül használtam MSN-t és SKYPE-t is útjaim során. A SKYPe-n füllhalgatót használva már beszélgettem. Anélkül lenémított a készülék mert a hangszóró és a mikrofon közel van egymáshoz és össze gerjedt volna. Úgy emlékszem az MSN-en nem találtam beszélgetéses lehetőséget.
2011. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!